Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] SHYbook123

SKYford
 Share

Recommended Posts

1. Nick: SHYbook123

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Ponad rok.

5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam sprawny mikrofon i TS3.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, pełniłem.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Niezmiennie od 4 do 6 godzin dziennie.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie, nigdy nie byłem karany na żadnym z przedstawionych serwerów.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Zawsze jestem chętny aby pomagać innym. Nigdy dotąd nie wypowiedziałem ani jednego przekleństwa pomimo iż wokół mnie moi znajomi zaczęli już dawno ich używać. Tak, jak wspomniałem powyżej, jestem bardzo często aktywny na serwerze. Potrafię rozpoznać, gdy gracz używa wspomagaczy(cheatów), ponieważ miałem znajomego, który ich używał. Pełniąc rolę administratora na poprzednim serwerze, miałem okazję się sprawdzić i okazało się, że jestem w tym całkiem niezły. Dotrzymuję wszystkich obietnic, dlatego można mi zaufać. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć! Jestem Szymon i jestem ogromnym fanem Teorii Spiskowych i UFO. Codziennie oglądam na Fokus TV "Starożytnych Kosmitów", to właśnie ten program odmienił moje życie. Interesuję się, także Historią. Kiedyś chodziłem na piłkę nożną, ale obecnie trenuję JUDO. Mam 2 zaufanych przyjaciół z, którymi często gram na craftedzie na SVE 1.16.4. Z tego też powodu jestem najczęściej na tym trybie aktywny. Przeczytałem wszystkie tytuły z oficjalnej serii poradników Minecrafta.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak, jestem świadomy tego, że będę musiał kontrolować 3 tryby dziennie, w ciągu 4/6 godzin.

CHEATY(wspomagacze), które znam:

Jesus: Pozwala nam poruszać się po wodzie.
X-ray: Wyświetla wybrane przez nas bloki, pod ziemią.
Jetpack: Fly, ale odpowiednio trzymając wybrany klawisz wznosimy się.
NoFall: Otrzymujemy mniejsze obrażenia przy upadku.
KillAura: Automatycznie atakuje najbliższego gracza.
Panic: Od razu włącza wszystkie cheaty.
Zoot: Usuwa z nas złe efekty, ale zostawia te dobre.
Tuneller: Tworzy tunel 3x3.
Reach: Zwiększa zasięg atakowania.
NoWeb: Nie spowalnia nas pajęczyna.
FastBow: Strzelając z łuku wystrzeliwujemy kilka strzał na raz.
ExtraElytra: Ułatwia nam latanie na elytrze.
AntiCactus: Kaktusy nie zadają nam obrażeń.
Velocity/AntiKnock: Nie działa na gracza knockback.
ArmorESP: Widzimy przez ściany uzbrojenie przeciwnika.
BaseFinder: Pokazuję nam bazy graczy, poprzez wyświetlanie przez nich postawionych bloków.
BoatFly: Umożliwia nam latanie łódką.
BuildRandom: Stawia wokół nas losowe bloki.

Pozdrawiam.

Edited by SKYford
  • Super 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy