Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] DJPIES74

DJPIES74
 Share

Recommended Posts

1.nick: DJPIES74

2.imię: Grzesiek

3.wiek: prawie 15
4.Od kiedy grasz na Crafted.pl?:  gram na crafted od końcówki 2017 z małą  przerwą 

5.Masz mikrofon i TS3? :  Mam mikro wysokiej jakosci mam ts3 i mam dsc odpowiadam w ciągu 10 minut 

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? : tak ale na mniejszym serwerze i sam też kiedyś miałem server 

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?: dzienie poświęcał bym od 2 do 5 godzin( w weekendy lubie grać od  6 rano )                                                             
8.Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? kiedyś w 2018 dostałem muta na 15 min bo pisałem dużymi literami     

9 . Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań) chciałbym zostac helperem 
dlatego że uważam że nie każdy ma dryk to komend 
dużo osób potrzebuje pomocy z komendami a jej nie dostaje bardzo lubię pomagać sprawia mi to przyjemność   
.  jestem cierpliwą osobą , która wszystko po kolei wytułmaczy i pomoże komendy to dla mnie łatwa sprawa i  zawsze wysłucham każdej strony 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): jestem nastolatkiem na początku esport to byla rozrywka teraz  mam stanowisko na które niestety nie każdego stać   jestem koleżeński

miły i nie używam wulgaryzmów moje mocne strony to :informatyka polski i historia  jestem mocny z orto

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?: 2 razy 

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

- /d zaufaj: zapraszasz gracza na swoją działke może na niej budować i otwierać skrzynki gracz może budować podczas kiedy właściel jest offline

- /d dodaj:zapraszasz gracza do działaki działa tak samo  jak /d zaufaj tylko że jak właściel jest offline  on nie może tam nic budować i niszczyć

- /d polacz:łączy dwie działki w jedną dużą

- /d ban: blokuje daną osobe na twoją działke 

- /d chat: chat działkowy

inne ważne komendy moim zdaniem

/d usundzialke  usuwa działke (na zawsze)

/tpa (players) prośba o teleportacje do gracza

/d auto: kupuje losową działke za 500$

/fabryka : teleportuje nas do fabryki gdzie można zarabiać

/trade (player)  : gracz musi być max 15 kratek od drugiej osoby z którą się chandluję

komendy dla admina,helpera i tp : /cc czyści chat ( używa sie tylko gdy ktoś zacznie się reklamować  lub gdy podaje poufne dane
/mute  -time- player- powód 

KOMENDY DO TELEPORTACJI
/hub : Teleportujesz sie do wyboru trybu (np freebuild,creative)

/czolgi :Teleportujesz do sklepu z czołgami /motory : do sklepu z motorami /lotnisko: Teleportujesz na lotnisko gdzie mozna kupic samolit lub chelikopter /miotly: Teleportujesz sie do sklepu z miotlami   

komendy dla vip-svip 
/feed  dodaje poziom głodu

/enderchest : można wejść do ender chest bez konieczności trzymania go w ekwipunku

/tartak : Teleportujesz sie  na tartak gdzie moża zbierać drewno

to tyle z tych najważniejszych (moim zdaniem )

PS JESLI KOTŚ BY CHIAŁ SIĘ DOWIEDZEĆ  INNYCH KOMEND DLA PEWNOŚĆI  TO NIECH NAPISZE KOMENTARZ 😮

Zdania lipne komend mało

no nw czy jak sie ma 15lat to sie takie zdania pisze xd skoro J.polski to twoja mocna strona. Czy tylko ja tu wyczuwam chwalenie sie wszystkim co się da? mikro wysokiej jakości nic nie zmieni :)

na nie

Na nie, zdania powinno się pisać z dużej litery. Do tego są słabe, komend mało. Estetyki nie ma 

21 godzin temu, DJPIES74 napisał:

Mam mikro wysokiej jakosci

Nie wiem na co było dodane te ,,wysokiej jakości,, równie dobrze mogło to być mikro za 50 zł ważne, że sprawne. W wiek trochę mało wierze :/ 

Oj na wielkie nie.

W dniu 14.01.2021 o 18:47, DJPIES74 napisał:

jestem mocny z orto

z orto moze tak, ale nie z estetyką

A tak ogólnie to zdania bardzo słabo sformułowane, komend mało i tragicznie opisane, kar było, staż dosyć mały. Powodzenia.

Co do twojego wieku nie jestem pewna czy masz rzeczywiście 15 lat, ponieważ ortografia i interpunkcja jest dość słaba. Podanie nieestetyczne, wszystko napisane jedną czcionką, przez co trudno się je czyta a jeżeli chodzi o zdania to nie ma 5 wymaganych w punkcie 9, ani w punkcie 10.
Na nie.

Edited by _Nexao_

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy