Jump to content

[ODRZUCONE] [skarga] Shinigami

DJPIES74
 Share

Recommended Posts

witam. odpaliłem forum po 3 miesiącach nie wchodzenia i wszedłem na podanie o helpera przeczytałem i napisałem jeden komentarz  tutaj cytat '' troszkę za młody''
 wieczorem zostałem poinformowany że dostałem ostrzezenie od administratora shinigami za spam i offtopic co jest kompletną nieprawdą.  mam nadzieję ze osoba zostanie pociągnięta do odpowiedzialnosci i ze ostrzezenie zostanie cofnięte  

pozdrawiam Grzesiek 

mój nick : DJPIES74 

nick oskarżonego shinigami

data: wczoraj 

dowód: na zdjęciu  

pozdrawiam Grzesiek 

image.png

Edited by DJPIES74
  • Super 1

Godzinę temu, shinigami napisał:

Offtopic - post nie dotyczący tematu/poza tematem lub taki, który nic nie wnosi do tematu. Samo napisanie pod podaniem "troszke za młody" nie wiele do niego wnosi. Nie była to zbytnio ocena podania. Z tego powodu otrzymałeś warna.

okej. ale dlaczego ja?  tak pisze prawie kazda osoba np:  slabe komendy.  i  nie dostają warna to gdzie tu sprawiedliwosć

• Super 1
  • Haha 2

• Guest changed the title to [skarga] Shinigami
  • Super Moderator Forum

Jest różnica pomiędzy napisaniem czegoś takiego w celu uzasadnienia swojej opinii, a napisaniem "troszkę za młody" i jest to cała treść postu. Poza tym, nie możesz wiedzieć, czy dostają warna czy nie, ponieważ nie masz dostępu do takich danych.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy