Jump to content

[ODRZUCONE] (Skarga) ThorinDT

Jasaonek
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Jasaon
2. Nick oskarżonego: ThorinDT
3. Data zdarzenia: przed chwilą
4. Wyjaśnienie: Próba oszustwa na /trade gracz oferuje otwartego mystery boxa,
 skąd to wiem? Otóż kiedyś stworzyłem poradnik o mystery boxach i wiem który jest otwarty a ktory nie.
Mystery box który jest otwarty posiada samą nazwę , Mystery box za 5,10,20zl ale ten który jest zamknięty, niżej posiada jeszcze napis , Zawiera 5 losowych przedmiotów, postaww na ziemi aby otworzyc.
1.Wcześniej otwarty
2.zamknięty i nigdy nie używany (Screen ze starego poradnika)

5. Dowody: 

image.thumb.png.7f68950f2041e3b641cd6a69bb138ab8.png

Inked2018-06-25_16.04.57_LI.jpg

Edited by Jasaonek

wygląda to tak kupiłem tego MB od Jagomix za 10k pozniej pisalem ze sellne otwarty ale postanowaiłerm otworzyc Jasaonek doskonale widział ze otwarłem ale dalej dawał trade wiec pokazałem mu puste pudełko, pozniej sam przyznał mi na msg że robił to specjalnie, w dowodach nawet nie ma że chodz o MB z zawartoscia

• Lubię to! 1

Kolego napisałeś że chcesz kupić mysteryboxa na chacie po czym napisałem do ciebie na pv że chce kupić, jak wszedłem w wymianę zobaczyłem otwartego mysteryboxa po czym zrobiłem screena i wysłałem to na forum, a później to ty zacząłeś mi pisać: Weź nie wysyłaj.

Poza tym widziałem że wielokrotnie próbowałeś kogoś oszukać i kilka razy ci się udało, jednak nie tym razem.

ziomek, nikogo nie chciałem oszukiwać i nie oszukiwałem pozatym po tym jak zrobiłeś ssy przyznałeś sie na pv ze zrobiłeś to specjalnie i widziałeś że otwarłem ale dawałeś ciągle wymianę pozatym piszesz ze kilka razy mi sie udało, ciekawe kogo i ciekawe skąd bym wziął tyle skrzynek. pozatym mineło jakoś 2 minuty odkąd otworzyłem a ty cały czas byłeś na mojej działce i wpisywałeś /trade ThorinDT wiec pokazałem Ci pudełko ale nie chciałem sprzedawać, mozesz wysłac ssy rozmow jesli masz bo ja nie ale nigdzie tam nie ma ze chce sprzedać itp,

Pisałem bo gdzieś poszedłeś i nie odpisywałeś, poza tym gdybyś nie pisał na chacie że sprzedajesz mysteryboxa to tej skargi by nie było, bo przecież po co miałbym przychodzić na twoją działkę i akurat pisać że chce kupić mysteryboxa.

W poprzedniej wiadomości tłumaczyłeś się że nic nie pisałeś na chacie o sprzedawaniu mysteryboxa a teraz nagle ,, po chwili zastanowienia" wymyślasz kolejne historie.

Odniosę się do twojej wypowiedzi o tym że ,, Napisałem że zrobiłem to specjalnie" otóż napisałem ci że specjalnie wszedłem w trade żeby sprawdzić czy nie próbujesz mnie oszukać.

napisałem że sprzedaje i po chwili zastanowienia postanowiłem że nie będe sprzedawał po czym go otworzyłem a ty cały czas dawałeś wymiane tylko aby zrobić ssa, dręczyłeś mnie tymi wymianami wiec postanowiłem Ci pokazać to pudełko nie ustalaliśmy ceny ani że mam Ci go sprzedać ani tego czy jest otwarty a ty oskarżasz mnie o scam, brawo nieźle musi Ci sie nudzić w życiu

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy