Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie na Helpera

Barrier_Guy
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Inferno_Gameplay
2. Imię: Maks
3. Wiek: 12, prawie 13 (w marcu).
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od roku 2020 13 listo. 
5. Masz mikrofon i TS3?  Nie posiadam TS3, posiadam istnagrama messenger i facebooka .
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Nie nigdy nie pełniłem
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? W tygodniu od 1 godziny do 2 godzin, w poniedziałek, wt. czw. sob. w niedzielę najczesciej wogule.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie, nie byłem karany nigdy na serwerze ani reszcie.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Myślę, że byłbym dobrym helperem, ponieważ bardzo lubię pomagać innym ludziom. jestem zdaniem innych pomocny, inteligenty itp. Znam wiele przydatnych sekretow oraz life hackow minecrafta. Jestem dobry i szybki w obsłudze klawiatury co mogło by pomoc w niektorych sytuacjach.

Jestem dobry w rozwiazywaniu problemow i nawiazywaniu nowych znajowosci. Jestem bardzo dobry w grze survival i szybko sie ucze nowych rzeczy.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Nazywam się Maks, mam 12 lat za niedługo 13. Mieszkam za granica w danii, chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Gram w minecrafta od 4 lat (prawie 5) lat, niedawno poznałem crafteda, przez odcinki Doknesa od tego czasu gram tylko na extr. 1.15. Ludzie którzy znają mnie osobiście uważają, że jestem inteligenty oraz pomocny. Ostatnio zacząłem się uczyć modelować, jestem podczas modelowania i tworzenia mojej pierwszej gry ktora jest Fangame'em FNaF'a. Posiadam psa, bardzo lubię zwierzęta.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak zrobiłem do dzien po zaczeciu grania na craftedzie i sprawdzam go regularnie co miesiac.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Jestem tego świadomy.

Cheaty które znam:

X-rey: widzimy bloki przez ściany, co nam ułatwia zdobywanie surowców,

KillAura: Atakujemy najbliższą osobę, która jest w pobliżu, z kilku kratek,
Jesus: chodzimy po wodzie bez butów z enchantem,
HighJump: wyżej podskakujemy,
Nuker: kopiemy automatycznie bloki w naszym zasięgu,

AntiBlind: usuwa efekt ślepoty.

Edited by InfernoGameplayIGOR

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy