Jump to content

[ODRZUCONE] [skarga]Doknes

wojsa12345
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:skynight234
2. Nick oskarżonego:Doknes
3. Data zdarzenia:17.01.2021
4. Wyjaśnienie:otóz doknes chciał mnie zamknąc w bedrocku gdyby nie perły nie żyl bym, dojezdziali mnie w 3 nie zgodziłem się na teleportacije chociaż tego dokonał , i oskrazonogo mnie o wspomagacze to nie moja wina ze administracija nie wie jak wyglądają cheaty gracz HDR_MAXIMUS powinien dostać bana ponieważ lata na xrayu a doknes oskarzył mnie o uwaga . xray kill aura i widzenie ekwipunków graczy doknes nie zalsuguję na range Własciciel na tą range zasłoguję tylko pjo a nie jakiś pędzel z youtube
5. Dowody: niestety ssow nie mam ale mozna się zapytać innych graczy 
  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Haha 6
  • Wow 1
  • Zły 1

• 2 weeks later...
  • Właściciel+

Po dokładnej analizie sprawy, wiem że tak się nie stało. Nie było próby zamknięcia Ciebie w bedrocku. Także nikt Ciebie nie atakował. To są fakty. Natomiast teleportowany zostałeś dlatego, że przyznałeś się do zniszczenia bazy używając wspomagaczy. Dlatego była ta cała "rozprawa".

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy