Jump to content

[PRZYJĘTE] [Skarga] xAlsia

Igor_US
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Igor_US

2. Nick oskarżonego: xAlsia

3. Data zdarzenia: Dzisiaj około drugiej w nocy, ale całą datę widać w prawym dolnym rogu w filmie

4. Wyjaśnienie: Byłem sobie na serwerze wraz z Myosotiską i xAlsią, gdy Alsia rzekomo "poszła spać" zaczeły się dziać dziwne rzeczy. Włączyłem nagrywanie, i wtedy Myosotiska zaczęła nagle teleportować się po mojej działce, zaczęły otwierać mi się same skrzynie oraz drzwi, a Myosotiska latała po mojej działce jak u siebie. W niektórych momentach znajduję się w takich miejscach że nie ma tam opcji szybkiego dostania się, jak już fly'em lecz Myosotiska tego fly nie posiada, gdyż nie ma svipa. W momencie gdy zszedłem na farmę trzciny dostałem do eq Fiata którym prawdopodobnie moderator próbował mnie przekupić. Prawda jest taka że o skardze nawet nie myślałem, do momentu gdy skapnąłem się że Alsia wpuściła zwykłego gracza do mojej bazy, która specjalnie była obudowana tak aby nikt tam nie wszedł, i nie ma możliwości wejścia tam ani bez svipa i fly, a co ważniejsze, przez zamknięte drzwi lub włazy. Wiem że tą skargą sam sobie zaprzeczam i pokazuję moją bazę, ale jak jej nie napiszę, to taki moderator będzie wpuszczał coraz więcej ludzi do mojej bazy, aż każdy będzie mógł napisać ,,Alsia we mnie tepnij do środka bazy Igor Usa" co według mnie jest skandalem, i taka osoba nie może być dłużej w administracji.

5. Dowody:

• Lubię to! 1
  • Super 12
  • Wow 1
  • Zły 1

Administracji raczej średnio zależy, żeby tepać graczy na losowe działki (na trybie innym niż Survival Extreme to jest bez sensu) i moderatorka miała inne intencje, jednak takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Skargę przyjmuję i zadbam, żeby się to nie powtarzało

x2eKD87.png

Edited by Calif
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy