Jump to content

[Podanie] lama9980

lama9980
 Share

Recommended Posts

1. Nick: lama9980

2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 14 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od października 2020 miałem kilka kont
5. Masz mikrofon i TS3? mam mikrofon i team speak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? tak na innym serwerze
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Myślę że w weekendy ( gdy nie ma nauki) to od 2 do 6h a w dni szkolne zawsze po 2 h po 17
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? 1 ponieważ widzę siebie jako helpera. znam się trochę na tym i jestem pomocny czytam czat jestem dość aktywny i szybko się uczę.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Co ja mogę o sobie powiedzieć jestem pomocny uczę się na błędach i staram się nie popełniać tyle błędów bylem kiedy helperem na innym serwie. jestem bardzo aktywny i jetem uzależniony od grania w mc
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak skąd to pytanie lol to jest obowiązek
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usuń: nie ma takiej komendy
- /w zaproś nick: dodaje gracza do twojej wyspy ( również musisz być właścicielem tej wyspy)
- /w coop nick: Daje uprawnienia do niszczenia i przeszukiwania skrzynki, do czasu jak osoba (VIP I SVIP) nie wyloguje się
- /report: daje skargę do admina i powód
- /w wykop nick: wyrzuca gościa z wyspy
- /skup (dokładna informacja): /skup służy do sprzedawania różnych surowców i minerałów

Edited by lama9980

na nie, komendy mogły by być troche grzeczniej napisane a nie

8 minut temu, lama9980 napisał:

gościa

nie lepiej gracza? 

8 minut temu, lama9980 napisał:

/w usuń: usuwanie członka z swojej wyspy ( musisz być właścicielem tej wyspy)

byku wiesz, że nie ma takiej komendy?

zdania zaczyna sie z dużej 

Edited by Sternik_

10 minut temu, lama9980 napisał:

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

nie wyjaśniłeś tutaj, nie masz szans by Cię przyjęli. Popracuj nad wypowiadaniem się + 

11 minut temu, lama9980 napisał:

Tak skąd to pytanie lol to jest obowiązek

tutaj też niegrzecznie trochę napisane.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy