Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] oDekq_

oDekq_
 Share

Recommended Posts

1. Nick: oDekq_. 

2. Imię: Franek. 

3. Wiek: 14.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Teraz już może rok , z przerwami. 

5. Masz mikrofon i TS3? Mam sprawny mikrofon , TS3 i discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak , pełniłem rolę admina na małych serwerach pvp 1.8.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Będę się starał 3 godziny minimum bo różnie z komputerem ,ale zaniedługo bede kupował jakiegoś PC więc będzie większa aktywność ;D.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak , byłem karany na serwerze 1.15.2 za wulgaryzmy , tych mute chyba z 5 miałem . 

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę że spełnił bym się doskonale w roli Helpera , ponieważ walcze do końca , nie odpuszczam łatwo  . Sprawia mi przyjemność pomaganie ludziom chodź nie zawsze mi to wychodzi . Uczę się na błędach jak i także przyswajam szybko nową wiedzę . Jestem trochę gadatliwy ,  lecz pomaga mi to w pracach zespołowych . Podsumowując ,  w roli helpera chodzi tez mi oto żeby piąć się do góry , pomagać ludziom  i zmniejszyć ilość cheaterów. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam. Mam na imię Franek , mieszkam w okolicach Dolnego Śląska . Mam 14 lat . Chodzę do 8 klasy podstawowej , więc w tym roku będę pisać egzaminy ;D. Interesuje się sportem jak i także informatyką , moim Hobby jest jeżdżenie na rowerze jak i programowanie w grach. W minecraft gram około 6 lat , jeszcze z 3 lata temu nie wiedziałem ze jest takie cos jak "pvp" w minecraft więc odmieniło mi to grę  .  Wcześniej umiałem spędzić godziny na survivalu ,  lecz teraz jestem bardziej "człowiekiem pvp" . Serwer crafted poznałem przez kolegę   który oglądał Doknesa. No to teraz może opowiem coś więcej o sobie . Jestem dosyć lubianą , miłą i sympatyczna osobą . Staram się być kulturalny lecz nie zawsze mi to wychodzi ,  ale pracuje nad tym ;D. 

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak .

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak . 

Cheaty które znam :

X-Ray - Pozwala nam na zobaczeniu różnych ród co pozwala nam na zobaczeniu różnych bloków , w przypadku crafteda jest on także używany do szukania baz.

PlayerESP - Pozwala nam na pokazywaniu hit-boxow graczy przez bloki.

JesusMożliwość chodzenia po wodzie.

BunnyHop - Ciągłe skakanie , co pozwala nam na trafienie np critica.

.invsee -  Możliwość zobaczenia zbrojki i 1 slota hot baru.

KillAura - Atakujemy osobe / osoby które sa blisko nas

Fly - Latanie.

ChestESP -  Hitboxy chestów. 

Reach - Zadawanie demage przeciwnikowi z różnej odległości. 

Criticals - Mocne critici , czyli większy demage.

Edited by oDekq_
  • Super 5

Wiek +

Na craftedzie rok +

Doświadczenie w admie +/-

Czas na gre +

Nooo kary troche -

Budowa zdań +/- 

Ortografia +

Znajomość cheatów trochę mało +/-

A no można jak najbardziej.

Na Tak, ale z naprawdę malutkim -

Powodzenia! :DD  

Edited by TymekQ_

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy