Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Nekojek

Mlekojek
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Nekojek

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 13 (07 a w lutym 14 :) )

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? : od 2017

5. Masz mikrofon i TS3? : Tak

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? : na Innym serwerze

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? : 3-5 godzinek

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? : na innych trybach ale na creative tylko raz za flood, i pojawiła się na mnie jedna skarga ponieważ nie mogłem wyłaczyć Czat działki

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? : Ponieważ jestem osobą o dobrym sercu, i chętną do pomocy! Jeśli masz jakiś Problem Pisz do mnie. Jeśli naprawde ale to NAPRAWDE! Chcesz poznać Pomocnego i Przyjaznego helpera i w dodatku sprawiedliwego! To popatrz na mnie! Do Pracy Podchodze Rozzsądnie czyli nie obwijam w bawełne. Jeśli napiszesz coś czy to skarge, czy to prośbe, Postaram się tobię jak najszybciej odpisać!

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jak już to mam w BiO, jestem Paweł i Aktualnie mam 13 lat. Jestem od 5 lat Animatorem Minecraftowym, tworząc animacje W Programie CINEMA 4D. Na Serwer Crafted.pl trafiłem z reklamy pewnego pana z czarnym kapeluszem i nickiem Dealereq (aktualnie Dealerke). Również Prowadze swój serwer, które ma autorskie pluginy, ale go nie zareklamuje. Jestem Youtuberem oraz Streamerem i równiez poświęcam dużo czasu na nauke

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? : Jasne

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/d auto: Tworzy działkę w losowym punkcie działek na mapie

/d zaufaj nick : Własciciel po wpisaniu tej komendy pozwala graczowi budowac gdy on jest offline, lub własnie śpi :) 

/d dodaj nick : Własciciel Po wpisaniu tej komendy, Pozwala graczowi Budowac na jego działce pod jego obecnością

/d anuluj nick : Anuluje Wszystkie Permisje Które ma dany gracz, ale nie wyrzuca go z działki ani nie banuje, lub jeśli osoba ma bana usuwa mu go

/d polacz (VIP/SvIP) : Łączy 2 działki obok siebie (Które mają tego samego własciciela)

/d rozlacz (VIP/SvIP) : Rozłącza Działki Gracza, i zostawia mu np. 3 oddzielne

/d ban nick : Po wpisaniu tej komendy, danego gracza zatrzymuje tzw. Barriera Działkowa

/d chat: Jeśli chcesz rozmawiać na czacie działki, to jest ta komenda!

/d usundzialke: Usuwa działkę 

/d wyczysc : Wyczyszcza Całą działeczke nie usuwając jej

/d potwierdz : Potwierdza Wyczyszczenie/Skasowanie Działki

/d ustawdom : Ustawia Spawn działki, tam gdzie stoisz

/d dom : Teleportuje na twoją działke

/d tp nick : teleportuje na działke gracza, którego nick tam wpisałeś

/d zajmij: Zajmuje działke na której stoisz (jeśli jest pusta)

/d kick : Wyrzuca Gracza z działki Nie Banując go

Komendy w /kosciol

/partner poslub nick: Wysyła Zapytanie o poslubienie partnera (Tylko w /kosciol)

/partner rozwod: bierze rozwód

/partner prezent: daje partnerowi prezent czyli itemek trzymany w łapce

/partner pvp on lub off: Włącza PVP i je wyłacza (takie troche kłótnie hehe)

/partner widziany: Stalkuje Partnera pokazując kiedy Był aktywny ostatnio

/partner ustawdom: Ustawia dom gdzie możecie sie teleportować

/partner dom: teleportuje do wspólnego domu

/partner chat: Czatowanie Z Partnerem

Pozostałe

/vip: pokazuje możliwości Vip

/svip: pokazuje możliwości Svip

/kosciol: teleportuje do kościołu

/pvp: teleportuje na PvP

/spawn: teleportuje na spawn

/wiki: Lista komend

/pomoc: pokazuje wszystkie komendy (to samo co /wiki)

/tpa nick: Teleportujesz sie do gracza ale jak on sie zgodzi

/tpahere nick (SVIP): Gracz ma za zadanie przetelerpotować cię do siebie ale musisz sie zgodzić

/tpaccept: pozwala na teleportacje

/tpdeny: odmawia teleportacji

/ec (ViP SviP): otwiera przenośnego Ender Chesta      

Dziękuje pozdrawiam :) 

Edit : 1 - Edytowane były Ozdoby

Edited by Mlekojek

Jezu jaka tęcza, AŁA moje oczy! -

9 godzin temu, Mlekojek napisał:

Jeśli naprawde ale to NAPRAWDE!

Fajne rozbudowane zdanie -_-.

Komend jest dosyć mało - 

pomocy!

NAPRAWDE!

mnie!

Dużo tych wykrzykniów.

Rozzsądnie

Tu jest błąd ^^

Podchodze

To ty używasz tych polskich liter czy nie?

Jeśli masz jakiś Problem Pisz do mnie.

Czemu piszesz dużymi literami w środku zdania?

Na Nie

• Przykro mi 1

Godzinę temu, Mlekojek napisał:

Na serwerze zacząłem grać 3 dni temu i widziałem ciebie również nie widziałem na tabie

właśnie 3 dni temu, ja gram więcej niż ty i mam większe doświadczenie, nie zamierzam się z tobą kłócić, podtrzymuje moją opinie.

Edited by Jellonek
  • Lubię to! 1

10 minut temu, Jellonek napisał:

właśnie 3 dni temu, ja gram więcej niż ty i mam większe doświadczenie, nie zamierzam się z tobą kłócić, podtrzymuje moją opinie.

Rozumiem podtrzymanie twojej opini, poprostu chciałem nakreślić bo grałem na innym koncie które zostało zbanowane perm na globalu i admin powiedział żebym stworzył nowe

1 minutę temu, Mlekojek napisał:

Rozumiem podtrzymanie twojej opini, poprostu chciałem nakreślić bo grałem na innym koncie które zostało zbanowane perm na globalu i admin powiedział żebym stworzył nowe

Ha! czyli masz jeszcze multi konto, i bana! To trzeba było opisać w karach! Na jeszcze większe NIE

W dniu 19.01.2021 o 09:45, Grohhu_ napisał:

W dniu 19.01.2021 o 09:45, Grohhu_ napisał:

Co! jak nie napisał o tym w karach to ja bym odrzucił za 'próba oszustwa administracji'

Edited by ToxicTry

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy