Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] v4mila

Landrynek_
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Landrynek_
2. Nick oskarżonego: v4mila
3. Data zdarzenia: Dostałem te ssy około 2-3 dni temu 
4. Wyjaśnienie: Na widocznych ss widać jak gracz v4nila używa czitów, prawdopodobnie było to podczas rozwalania czyjejś bazy.  
5. Dowody:

vamila.png

xdd.png

Edited by Landrynek_
  • Haha 8
  • Wow 1

• KidMod [SVE]

Drugi ss jest podejrzanie mniejszy, a może to dlatego, żeby nie było widać małych błędów przy przerabianiu go? Po za tym vipa+ zakupiłam wczoraj a w twojej skardze wyraźnie napisane jest, że dostałeś zdjęcia około 3 dni temu. Swoją drogą jaki sens byłby tego, żebym wysłała komuś zrzut ekranu gdzie jestem odpalona gdy ja nawet nie posiadam xraya a co dopiero jakies nametagsy xD Na dodatek jeszcze pisałabym coś na chacie, żeby było widać nick? Przecież to wszystko sie nie klei. Widzę, że tym razem mega sie postaraliście ale ja do tej pory nie wiem co wam zrobiłam:/ Ja tak bardzo nie chcę mieć wrogów na tym craftedzie ale wy mi to totalnie nieumożliwiacie.

Edited by vamila
  • Lubię to! 1
  • Super 3

3 minuty temu, vamila napisał:

Drugi ss jest podejrzanie mniejszy, a może to dlatego, żeby nie było widać małych błędów przy przerabianiu go? Po za tym vipa+ zakupiłam wczoraj a w twojej skardze wyraźnie napisane jest, że dostałeś zdjęcia około 3 dni temu. Swoją drogą jaki sens byłby tego, żebym wysłała komuś zrzut ekranu gdzie jestem odpalona gdy ja nawet nie posiadam xraya a co dopiero jakies nametagsy xD Widzę, że tym razem mega sie postaraliście ale ja do tej pory nie wiem co wam zrobiłam:/

Mogę się zgodzić, ze nikomu nie wysyłałaś ss ponieważ mój kret zarazem twój zaufany kolega zrobił te ssy na live który powadziłaś. I to tez dlatego 1 obraz jest mniejszy a vipa+ masz od kilku dni wieć proszę nie kłamać. :)

• KidMod [SVE]
1 minutę temu, Landrynek_ napisał:

Mogę się zgodzić, ze nikomu nie wysyłałaś ss ponieważ mój kret zarazem twój zaufany kolega zrobił te ssy na live który powadziłaś. I to tez dlatego 1 obraz jest mniejszy a vipa+ masz od kilku dni wieć proszę nie kłamać. :)

Czy ty uważasz, że udostępniałabym ekran przy odpalonych cheatach? Pokaż całego ss to może ktoś ci uwierzy. Vipa+ mam od wczoraj i można to łatwo sprawdzic ;DD

2 minuty temu, vamila napisał:

Czy ty uważasz, że udostępniałabym ekran przy odpalonych cheatach? Pokaż całego ss to może ktoś ci uwierzy. Vipa+ mam od wczoraj i można to łatwo sprawdzic ;DD

Spoko :) tylko nie powiesz całej prawy o swoim teamie odekq itp im pokazywalas rozwalanie bazy jakiegos typa i wasz kolega pokazal ssy mam jescze inne ale wstawie jezeli bedzie taka potrzeba, przestan klamac przyznaj sie do błędu ;c

• KidMod [SVE]
Teraz, Landrynek_ napisał:

Spoko :) tylko nie powiesz całej prawy o swoim teamie odekq itp im pokazywalas rozwalanie bazy jakiegos typa i wasz kolega pokazal ssy mam jescze inne ale wstawie jezeli bedzie taka potrzeba, przestan klamac przyznaj sie do błędu ;c

Po 1 Dekq Neptunek itp to nie mój team tylko bardziej dobrzy przyjaciele. Po 2 ani razu nie zniszczyłam komuś bazy, ani jednego razu. Po 3 nie mam pojęcia dlaczego nadal to ciągniesz i tak zmyślasz ale pozwól, że już sobie odpuszcze, bo wiem że nic nie zrobiłam i jestem o to spokojna

• Haha 3

3 minuty temu, vamila napisał:

Po 1 Dekq Neptunek itp to nie mój team tylko bardziej dobrzy przyjaciele. Po 2 ani razu nie zniszczyłam komuś bazy, ani jednego razu. Po 3 nie mam pojęcia dlaczego nadal to ciągniesz i tak zmyślasz ale pozwól, że już sobie odpuszcze, bo wiem że nic nie zrobiłam i jestem o to spokojna

Dekq i neptuneq to twoj team ale niestety do tego sie nie przynasz gdyz nie mam dowod bo zawsze moge podrobic ssy z discorda, Po 2 nawet ostatnio rozwalilas baze diggiego i podspisalas tabliczki "vamila pozdrawia z rodzinką" . Powiem 1 kłamac to ty umiesz...

• KidMod [SVE]

Dekq i neptuneq to twoj team ale niestety do tego sie nie przynasz gdyz nie mam dowod bo zawsze moge podrobic ssy z discorda, Po 2 nawet ostatnio rozwalilas baze diggiego i podspisalas tabliczki "vamila pozdrawia z rodzinką" . Powiem 1 kłamac to ty umiesz...

Widzę, że nie piszę aktualnie z najmądrzejszą osobą ale pozwól, że napiszę to tak abyś zrozumiał. Tkową tabliczke mógł napisać dowolny gracz aby tylko mnie wrobić, diggy mi nic nie zrobił to dlaczego miałabym niszczyć jego prace? A co do dekq i neptunka to widzę, że wiesz lepiej ode mnie jeżeli chodzi o nasze relacje ;pp i ooo napisałeś, że możesz podrobić ssy z discorda powiadasz? ssy z mc też umiesz podrabiać widzę ;DD

4 minuty temu, vamila napisał:

Widzę, że nie piszę aktualnie z najmądrzejszą osobą ale pozwól, że napiszę to tak abyś zrozumiał. Tkową tabliczke mógł napisać dowolny gracz aby tylko mnie wrobić, diggy mi nic nie zrobił to dlaczego miałabym niszczyć jego prace? A co do dekq i neptunka to widzę, że wiesz lepiej ode mnie jeżeli chodzi o nasze relacje ;pp i ooo napisałeś, że możesz podrobić ssy z discorda powiadasz? ssy z mc też umiesz podrabiać widzę ;DD

Ja nie jestem bystry? Ty za to nie  umiesz czytać ze zrozumieniem heh, powiedziałem, ze ssy z dc nie mozna podrobić. I jak to nic nie zrobiłaś diggiego ani on tobie? wasza relacja jest tragiczna to załóżmy nie baza diggiego a expiarka aenosi co na to powiesz?  Jak widać dziecko jesteś głupiutka. Najlepiej się przyznaj może bedzię mniejsza kara :3 No ale cóz ty pewnie masz wtyki w administracji i itp najprawdopodobniej już napisałaś to osób typu adik który przypomnam przepraszał cię za muta ;c 

• KidMod [SVE]
3 minuty temu, Landrynek_ napisał:

Ja nie jestem bystry? Ty za to nie  umiesz czytać ze zrozumieniem heh, powiedziałem, ze ssy z dc nie mozna podrobić. I jak to nic nie zrobiłaś diggiego ani on tobie? wasza relacja jest tragiczna to załóżmy nie baza diggiego a expiarka aenosi co na to powiesz?  Jak widać dziecko jesteś głupiutka. Najlepiej się przyznaj może bedzię mniejsza kara :3 No ale cóz ty pewnie masz wtyki w administracji i itp najprawdopodobniej już napisałaś to osób typu adik który przypomnam przepraszał cię za muta ;c 

Ughhh diggy jest dla mnie niemiły ale to nie znaczy że mam sie mścić i rozwalanie czyjejś pracy nie sprawia mi przyjemności a bardziej smutek, bo stawiam sie w sytuacji tej osoby. Co do expiary to moi znajomi ją rozwalili i mi sie pochwalili xD I nie, nie mam żadnych wtyków w administracji a to że adik tak sie zachował to nie ma nic do tej sprawy, skoro dał mi mute to jeżeli będzie konieczny ban za te screeny do których sie nie przyznaję to też to zrobią

30 minut temu, bakedbob napisał:

Wiem, że dostanę za to punkty, ale chciałem dodać, że na chacie w mc jest pół przeźroczyste tło tekstu, a na pierwszym ss nie jest.

Ponieważ na 2 ss nic nie pisała xD

22 minuty temu, bakedbob napisał:

nie pisała ponieważ była z dala od miejsca pierwszego ss'a a zwłaszcza, że tam jest druga osoba więc tamto miejsce było min. 20 kratek od 1 ss. wiadomość na chacie znika po ok. 1-3 sekund, więc nie mogła dojść w 3 sekundy 20 kratek.

skąd możesz wiedzieć, ze to było z 20 kratek i 1-3 sekund przypominam działo się to na live. 

By Guest,

Zakazany jest double post -> odpowiedzi połączyłam.

• KidMod [SVE]

skąd możesz wiedzieć, ze to było z 20 kratek i 1-3 sekund przypominam działo się to na live. 

hmmmm, mówiłeś że tylko drugi ss jest z live, a co z pierwszym? komu go wysłałam? jak znalazł się w twojej galerii? a może teraz mi wmówisz, że wysłałam go komuś gdzie jestem odpalona i napisałam cos na chacie żeby było widać nick?

1 minutę temu, vamila napisał:

hmmmm, mówiłeś że tylko drugi ss jest z live, a co z pierwszym? komu go wysłałam? jak znalazł się w twojej galerii? a może teraz mi wmówisz, że wysłałam go komuś gdzie jestem odpalona i napisałam cos na chacie żeby było widać nick?

Kiedy tak napisałem hmm umiesz czytać?

Droga administracjo dowody są prawdziwe. Bardzo proszę o rozpatrzenie tej sprawy jak najszybciej.

• KidMod [SVE]
57 minut temu, Landrynek_ napisał:

Mogę się zgodzić, ze nikomu nie wysyłałaś ss ponieważ mój kret zarazem twój zaufany kolega zrobił te ssy na live który powadziłaś.

Gdy zapytałam o to dlaczego drugi ss jest mniejszy odpowiedziałeś, że to screen z live. Ale co z tym pierwszym? Też jest z live?

• KidMod [SVE]
Godzinę temu, Landrynek_ napisał:

Tak, obydwa są z liva 

To dlaczego jeden jest tak dobrej jakości a drugi bardzo słabej? hmm a może to dlatego, żeby nie było widać małych błędów przy przerabianiu? bo jednak wklejenie napisu niby z chatu to nie problem ale z cheatami już trudniej

Edited by vamila
  • Lubię to! 1

Teraz, vamila napisał:

To dlaczego jesten jest tak dobrej jakości a drugi bardzo słabej? hmm a może to dlatego, żeby nie było widać małych błędów przy przerabianiu? bo jednak wklejenie napisu niby z chatu to nie problem ale z cheatami już trudniej

Takie dostałem ssy może ty coś kombinowałas na live, przeciez rozne rzeczy mozna robic cyz nie? Ty dobrze wiesz 🙂

• KidMod [SVE]
6 minut temu, Landrynek_ napisał:

Takie dostałem ssy może ty coś kombinowałas na live, przeciez rozne rzeczy mozna robic cyz nie? Ty dobrze wiesz 🙂

Powiem ci, że twoje argumenty są coraz słabsze i mniej wiarygodne, a skąd dostałeś ss? może pokażesz hm?

4 minuty temu, DIGGY napisał:

Ss widać że są z gry, a rozmiar drugiego ss'a może być to zwykły błąd forum i zdjęcie wstawiło się pod drugim mniejsze. Wątpię żeby ktoś wkleił tak idealnie wiadomość na miejsce czatu.

Ajajaj diggy, uwierz mi że jest to możliwe i bardzo banalne. Jaki błąd forum? To jest taktyczny sposób osób przerabiających zdjęcia, mniejszy format, słabsza grafika i co? Nie widać niedoskonałości ;DD

3 minuty temu, Landrynek_ napisał:

Ile razy mam mówić nwm nauczcie sie czytać dostalem te ssy, cepy...

Mówiłeś, że to ss z live, skąd jesteś tego pewien skoro dostałeś tylko takie?

By Guest,

Połączyłam odpowiedzi.

Sprawdziliśmy datę zakupu vipa+ i nie zgadza się ona z datą 'otrzymania' przez Ciebie tych screenów.

1VnvXVQ.png

Edited by Cedisz

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy