Jump to content

[ODRZUCONE] podanie

pathe09
 Share

Recommended Posts

1. Nick:

2. Imię: pathe09
3. Wiek: 15lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? gram od 2018r czyli od 2 lat i 3 mięsiące
5. Masz mikrofon i TS3? mikrofon mam sprawny i tse też mam
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?nie ale pomagałęm adminowi
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?dziennie 3h ale w weekendy nie wiem 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?widzę siebie jako budowniczy i będe budował ładne żeczy i kiedyś w budowaniu pomogłem n ***
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):mam duzo hobbit lubie taniczyć i uczę się na błędach 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak przeczytałe był trudny do zapamiętania dla mnie
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):
- /w usun: nie ma takie komendy 
- /w zapros nick:dodajesz kogoś do wyspy
- /w coop nick:ip dodajesz kogoś na chwilę na wyspe ale musisz miec wtiedy swipa i byś liderem 

- /report:zgłaszam gracza do admina 
- /w wykop nick:usuwasz gracz ze swojej wyspy      tylko musisz mieć lidera wyspy 
- /skup (dokładna informacja):sprzedajesz prawie wszystkie rzeczy i materiały

Edited by shinigami
By Shinigami,

Usunąłem IP innego serwera.

• Super Moderator Forum

Jeśli chcesz zostać budowniczym, przy pisaniu kolejnego podania, musisz zastosować wzór działu "Budowniczy" i nadać wątkowi prawidłowy tytuł.

Zapoznaj się również z wymaganiami i regulaminem działu.

(Kliknij, aby przejść do wątku, gdzie znajduje się wzór oraz regulamin działu.)

Następne podanie możesz napisać za 2 tygodnie.

PQyW4z3.png

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy