Jump to content

[ODRZUCONE] [UnBan] foxu7

foxu1337_
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: foxu7
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: sztiwi
3. Długość bana: permamętny
4. Data nadania bana: 2021-01-19
5. Wyjaśnienie: dostałem bana za to ze  na krzyku spytałem się czy ktoś mi spszeda głowe smoka za 30 psc bardzo pszepraszam nie wiedziałem że tak nie można bo nie umiem znaleść regulaminu a ta głowa to moje mazenie więc myślaałem że się uda
6. Dlaczego chcesz dostać unbana? Ponieważ jest to jedyna gra w którą gram może i ban jest krótki to chciałbym dojść do naszej nowej bazy bo kolega mi podał kordy nowej bo nam zniszczyli chce kupis shulkerboxy bo potrzebuje i chce sobie swobodnie pograć bardzo pszepraszam już się to nie powtórzy Pozdrawiam

błagam dajcie unbana to jest najlepszy server tyle pieniędzy wydałem dziś specjalnie o 7.00 wstałem zeby psc na vipa kupić ale mi zostało duzo kasy wiec pomyślałem błagam dajcie unbana albo go skrućcie na tydz chociaż jak było błagam

• Super 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy