Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Imftie

Imftie
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Imftie
2. Imię:Bartek
3. Wiek:13 (wiem że za mały ale myślę że ujdzie)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na crafted gram od 2 lat przechodziłem z różnych wersji od 1.14 do 1.16
5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam mikrofon i TS3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak na paru serverach discord i Mc
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Obecnie myślę że około 3-4 godz tygodniowo wiem że to mało ale jak wejdę będę starał się spełniać swoją funkcję na 100%. Wiem że to mało ale nie gram często (mam inne rzeczy do roboty :D)
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety byłem karany pare razy w mc lecz były to jedynie muty
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? No to tak jestem Bartek mam 13 lat lubie grać w mc. Staram się być miły (co nie znaczy że wszyscy mnie lubią) oczywiście postaram się aby pełnić swoją funkcjęna 100% jak pisałem powyżej. Gram na crafted dosyć długo, na tyle długo aby rozpoznawać różne cheaty typu kill aura albo kryty z ziemi. Umiem pisać bez błędów ortograficznych i oczywiście gdy będę helperem będę pisać bez błędów. Dziękuję. :D
10.Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej jestem Bartek w mc Imftie. Jestem miły (staram się) mieszkam pod Toruniem. Lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę. Gram na crafted od 2 lat więć znam dużo ludzi). I teraz odpowiem czemu tak rzadko będę wbijać na srv. Mam siostrę oczywiście szkołę a przerwy krótkie podczas lekcji nie gram bo staram się uważać, najczęściej będę grać w piątki soboty i niedziele czasami rano czasami po nocy różnie bywa ;0. Jestem też Harcerzem więc każdy piątek wieczorem mam zajęty. Znam też różne cheaty więc gdy kiedyś awansuje (o ile się dostane) będę się sprawdzać ;)

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak na 1.14 będę wchodzić tylko żeby mutować ale tak.

Dziękuje za uwagę i mam nadzieję że uda mi się.

Edited by Imftie
  • Lubię to! 2
  • Super 4
  • Haha 1

14 minut temu, Imftie napisał:

1. Nick: Imftie
2. Imię:Bartek
3. Wiek:13 (wiem że za mały ale myślę że ujdzie)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na crafted gram od 2 lat przechodziłem z różnych wersji od 1.14 do 1.16
5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam mikrofon i TS3
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak na paru serverach discord i Mc
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Obecnie myślę że około 3-4 godz tygodniowo wiem że to mało ale jak wejdę będę starał się spełniać swoją funkcję na 100%. Wiem że to mało ale nie gram często (mam inne rzeczy do roboty :D)
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety byłem karany pare razy w mc lecz były to jedynie muty
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? No to tak jestem Bartek mam 13 lat lubie grać w mc. Staram się być miły (co nie znaczy że wszyscy mnie lubią) oczywiście postaram się aby pełnić swoją funkcjęna 100% jak pisałem powyżej. Gram na crafted dosyć długo, na tyle długo aby rozpoznawać różne cheaty typu kill aura albo kryty z ziemi. Umiem pisać bez błędów ortograficznych i oczywiście gdy będę helperem będę pisać bez błędów. Dziękuję. :D
10.Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Hej jestem Bartek w mc Imftie. Jestem miły (staram się) mieszkam pod Toruniem. Lubię jeździć na rowerze i grać w piłkę. Gram na crafted od 2 lat więć znam dużo ludzi). I teraz odpowiem czemu tak rzadko będę wbijać na srv. Mam siostrę oczywiście szkołę a przerwy krótkie podczas lekcji nie gram bo staram się uważać, najczęściej będę grać w piątki soboty i niedziele czasami rano czasami po nocy różnie bywa ;0. Jestem też Harcerzem więc każdy piątek wieczorem mam zajęty.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak na 1.14 będę wchodzić tylko żeby mutować ale tak.

Dziękuje za uwagę i mam nadzieję że uda mi się.

Super ❤️

• Super 1

4 godziny temu, Imftie napisał:

były to jedynie muty

nie wytłumaczyłeś okoliczności

4 godziny temu, Imftie napisał:

. Umiem pisać bez błędów ortograficznych

image.png.67a39bf44153e1539596bdc66351cafb.png

chasło? no nie wiem ;d

Zdania są słabe i nudne.

Na nie i nie zmienię zdania.

Edited by Sternik_
  • Przykro mi 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy