Jump to content

Dowidzenia :c

Recommended Posts

Chciałam się pożegnać, póki co kończę grę na SkyBlocku. Wydaje mi się, że zacznę grę na sve 1.15 lub 1.16 i tam będziecie mogli mnie znaleźć.

Poniżej chciałam wymienić "kilka" osóbek, którym szczerze dziękuję. ❤️ 

@Gator_A Dziękuję za wszystko (Sama wiesz za co :3). ❤️

@Rev @ZOZA_9 Dziękuję wam, za wszystkie rozmowy i za wspólne wyścigi na łódkach. 😄

@WerkaBella Byłaś super przyjaciółką i dziękuje, że zawsze potrafiłaś podnieść mnie na duchu. ❤️

@_Katrii_ @kroliczek642 Dziękuję wam za to samo, za wszystkie rozmowy, dramy i super spędzony czas na pvp. Mam nadzieję, że między wami będzie lepiej :<. kckckckc ❤️❤️❤️

@xXItsThunderXx Za każdą rozmowę, wiadomości pisane na dsc i za bitwy na łopaty na pvp 😜❤️.

@_White_Bear_ Pomimo, że miałyśmy kilka "sprzeczek", byłaś super osobą i wspominam cię dobrze.

@Livermor_  Może nie rozmawiałyśmy dużo, ale wspominam cię bardzo dobrze i dziękuję za każdy przegadany czas.

@Angeliours_ Danke za gadanko (Do 3:00) , pomoc przy ox, za wszystkie porady i za bycie super miłą i pomocną osóbką. ❤️

@Szanti8Lis @_Hlinita_ Nie mogło was tutaj zabraknąć! 😮 Straaaszzznie wam dziękuję za przegadany czas, te cudowne ox i hw ze "Świetnymi" Pytaniami XD. ❤️

@DaisyM3 Za każde Ha Pfu! I to, że mogłam z tobą pogadać. ❤️

@Auri Wiem, że już nie grasz, ale i tak cię tutaj wymienię, ponieważ byłaś dla mnie ważna i ogólnie bardzo ci dziękuję.

@zimna_kawa  Za ciasta 🎂🎂 i za pomoc. ❤️

@KoTeL111 Za rozmowy i "sprzeczki" na głosowych 😅

@Sternik_ Dziękuję ci za cudnie spędzony i przegadany czas. 🤭❤️

@juliksindros Również za rozmowy :< I za to, że chciałaś z nami gadać i siedzieć na głosowych ❤️

@Fillow___ @_Majaq_ Chociaż już nie jest tak jak kiedyś, to i tak mówię Danke i jeszcze raz Przepraszam...

@Katralka Za bycie super miłą i cudną osóbką 🤭❤️.

@marci230ytDziękuję za to, że w końcu przestałeś się mnie bać i mogliśmy normalnie porozmawiać 😄.

@Martiti17 Za nie bicie mnie i, że zawsze się ze mną witałaś. :)❤️

@Farmer_xD Dzięki za bana na wyspie i w skrócie za pomoc XD. ;D

@NatHayo Za "Przeszkadzanie" w ox XD i ogólnie za wszystko. ;)

@afterczlowiek Danke, że chciało ci się z nami gadać na tych głosowych XD. ❤️

@Aloriee @ViTeen Dziękuję za pikniki na pvp ;).

@N_i_k_s_i Za wszystkie muty, gadanie i za "uspokajanie" Mojej i _White_Bear_ kłótni XD. ❤️

@Pijana_Mucha Mam nadzieję, że gra w chowanego ze mną i z Gatorką ci sie podobała XD, poza tym dziękuję ci, że byłaś ❤️.

Jeżeli kogoś pominęłam to baaardzo przepraszam :<. Wszyscy byliście dla mnie ważni. Wybaczcie, że odchodzę, @kroliczek642 NIE ZABIJ MNIE :< ❤️. To były wspaniałe czasy, ale zdecydowanie potrzebuje przerwy. Myślę, że kiedyś wrócę i jeszcze się zobaczymy, a na razie żegnam was ❤️ trzymajcie się cieplutko ❤️❤️❤️

• Super 3
  • Przykro mi 2
  • Zły 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...