Jump to content

[PRZYJĘTE] [Skarga] Doktor_Ziemniak

Matix00
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Matix00
2. Nick oskarżonego: Doktor_Ziemniak
3. Data zdarzenia: Dziś, 19.01.2021 rok, 17:38
4. Wyjaśnienie: Dostałem bana od Doktora_Ziemniaka na 7 dni za "korzystanie z  błędów serwera", czyli w tym wypadku za wylanie wody na targu, która się rozlała na zewnątrz mojego stanowiska.
Po pierwsze, to nie jest błąd, ponieważ ja ani nie okradam graczy, a ni nie kopjuje itemów, to jest tylko woda, wiec to nie jest błąd, ani bug. Po drugie jak tak bardzo nie lubicie wody to czemu Doktor Ziemniak nie kazał
nam (pisze nam, ponieważ mój kolega również dostał za to bana) usunąć woody, tylko od razu ban, tak chyba żaden członek administracji nie robi! Pod trzecie, gdzie w regulaminie jest to napisane? Po czwarte, w regulaminie nie ma nic napisane o tym, że nie moza
rozlewac w ten sposob wody oraz nawet nikt z administracji tego nie powiedzial jak to zobaczył. Nawet nie poinformowal nas, zeby to zniszcyc przed banem tylko od razu ban. Nie robiono tak nawet w innych przypadkach, ze od razu ban. Jak pokazałem to dla Francio wczoraj
powiedzial, ze to zglosi, i nawet nie wspomnial, aby to zniszczyc lub ze tak nie mozna, tylko wrecz napisal, ze "xd" czy cos takiego. I zanim rozpatrzycie tą skarge dobrze przeczytajcie i zastanówcie się.
5. Dowody: Nie nagrywam całej swojej gry, ale na miejscu bylo kilka adminow i mysle, ze ten ss z bana wystarczy

2021-01-19 (7).png

Edited by Matix00

Zacznijmy od tego, że jak tak bardzo znasz regulamin to wiesz, że nie możesz się wypowiadać w skargach, które ciebie nie dotyczą. Po drugie nie jest to błąd, ponieważ tak działa fizyka Minecrafta, więc błąd to nie jest, a więc według mnie ban jest niesłuszny, no ale jeśli już to czemu ban, a nie upomnienie, bo nigdzie nie jest powiedziane, że nie można na targach wylewać wody, bo chyba wylanie wody na swoim stanowisku na targu to nie błąd. Jeśli jednak już to administracja powinna wyjaśnić, że nie można i kazać usunąć wodę, a nie od razu ban, a do tego dodam, że wcześniej od nikogo upomnienia nie dostałem. To tak samo jak z trollingiem - najpierw jest kick, a potem bardziej surowa kara. 

17 minut temu, PlayerGoat2010 napisał:

Miłego bana. :)

Ale śmieszny jesteś, to że zabrałem ci passata nie znaczy, że masz mi ciągle uprzyrzkac rozgrywkę.
Tyle z mojej strony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy