Jump to content
Zaproszenie na serwer Discord tymczasowo nie działa (wina aplikacji). Czekamy aż IPS zaakceptuje aktualizacje autora aplikacji i będziemy mogli ją zainstalować.

[ODRZUCONE] [Podanie] Kam021m

Recommended Posts

1. Nick: Kam021m
2.Imię: Kacper
3. Wiek: 15

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl 

Z zapałem około 5 miesiące ,wcześniej grywałem, ale nieregularnie.

5. Masz mikrofon i TS3?

Tak, posiadam również discorda

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję

Nie

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie
 czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)?

W tygodniu 4-5 godziny w weekend 2-4 godziny (czas podałem jako uśredniony wynik)

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Byłem karany na serwerze kilkoma mutami na 30 minut lub na 12 godzin, na pewno nie było ich więcej niż 5. Natomiast jest większa kara która najprawdopodobniej w oczach wielu mnie zdyskwalifikuje, ponieważ zostałem ukarany perm banem za wspomagacze, których nie miałem,zostałem odbanowany w archiuwm można znaleźć moje podanie, tam wyjaśniam wszystkie okoliczności.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań:
Mógłbym tu napisać to co wszyscy: Ponieważ lubię pomagać ludziom. Ale podczas rekrutacji do szkoły o profilu silnie nastawionym na medycynę zadano mi pytanie- Po co chcesz zostać lekarzem? Pierwsza odpowiedź- Bo chce pomagać ludziom. Z lekarzem i z Helperem jest podobnie. Chciałbym zostać helperem, ponieważ denerwują mnie zachowania łamiące regulaminy, tak mi też zdarzało się zostać wyciszonym, każdego mogą ponieść nerwy lub po prostu się zapomnieć,każdy z nas jest człowiekiem ale takie zachowania nie powinny być tolerowane. Poza tym już teraz robię podobne rzeczy, podpowiadając komendy (najczęsciej nie jest to nic górnolotnego po prostu /spawn) . Napewno wiele osób będzie zaprzeczało mojej propozycji- większość czasu przebywam na spawnie w secie i czasem uda się kogoś zabić (co przysparza wrogów ).
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
Mam na imię Kacper i mam 15 lat (rocznikowo 16) i chodzę do liceum ogólnokształcącego w Gdyni. Mam dużo pasji nurkuje, wspinam się.W wieku 13 lat zdobyłem Mont Blanc. Prywatnie jestem bardzo pomocną i pogodną osobą. Wydaje mi się że jestem całkiem zdolny. Dużo się uczę a resztę czasu poświęcam na odpoczynek i crafteda. Na zdalnych jestem w stanie poświęcić znacznie więcej czasu niż poza zdalnymi co robie. Wcześniej większość mojego czasu poświęcałem na inne gry np. R6s.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak, niestety całkiem nie dawno.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)?

Tak jestem tego świadomy

Dodatkowo:
Cheaty które znam: (Kiedyś korzystałem nie na craftedzie więc wymienię całkiem sporo)

X-ray-widać przez bloki rudy diamentów,złota itp. (zacina na serwerach NoCheat+)
Speed hack-przyspiesza gracza
Auto:

Totem- automatycznie wkłada totem do ręki gdy umieramy. (nie działa na serwerach NoCheat+)

Farm-Automatycznie zbiera nam plony.

Potion- Automatycznie rzuca miksturę życia gdy mamy mało zdrowia.

itd.
CaveFinder-pokazuję gdzie są jaskinie.
ChestEsp-pokazuje nam skrzynki za np. Ścianą.
Fullbright-umożliwia rozjaśnienie gry tak żeby w ''ciemności'' wszystko widzieć.
NoFall-mniejsze lub wyłączone obrażenia od upadku (nie działa na serwerach NoCheat+).
Reach-zwiększa zasięg z którego można bić przeciwnika (zazwyczaj na 7-10).
Tuneller - kopie tunel 3x3 automatycznie (zacina na serwerach NoCheat+).
Anty knockback-można wyłączyć lub zmniejszyć knockback nie działa na serwerach NoCheat+).
AimBot-ustawia celownik na przeciwniku.
AntiFire-usuwa obrażenia od ognia (nie działa na serwerach NoCheat+).
ArmorEsp-widać jaką zbroje ma przeciwnik przez ściane .
Criticals-większe obrażenia [tylko wariant full jump] (nie działa na serwerach NoCheat+).
KillAura-automatyczne atakowanie przeciwników .
Regen-szybsza regeneracja zdrowia (nie działa na serwerach NoCheat+).
BoatFly-umożliwia latanie łódką (nie działa na serwerach NoCheat+).
Komendy gracza:
/kit vip - codzienne losowanie przydatnego przedmiotu dla vip i vip+.
/kit vipstart -darmowe przedmioty dla vip co miesiąc.
/kit vip+start - darmowe przedmioty dla  vip+ co miesiąc.
/odbierz - komenda do odbierania przedmiotów i rang w sklepiku serwerowym.
/admin - komenda do zadawania pytań o serwerze i zgłaszaniu błędów.

Jestem dyslektykiem za błędy przepraszam.

• Super 5

Nie musisz za każdym razem dziękować za ocenę

3 godziny temu, kam021m napisał:

Z zapałem około 5 miesiące

miesięcy*

Mam dużo pasji nurkuje, wspinam się.

To nie jest dużo pasji oraz nie jest to rozbudowane zdanie

ponieważ zostałem ukarany perm banem za wspomagacze, których nie miałem

Cheaty które znam: (Kiedyś korzystałem nie na craftedzie więc wymienię całkiem sporo)

To je miałeś czy nie miałeś?

Speed hack-przyspiesza gracza

Tu nie ma kropki____________________^^

Wiek na +

Dc i TS3 +

Zdania +/-

Widuję +/- (czasem ale dosyć rzadko)

Cheaty +

Kary -

Moja ocena: Neutral z przechyleniem na Nie

Podanie bardzo ładne, są pogrubione punkty, dzięki czemu łatwiej się wszystko czyta. Jeżeli chodzi o ortografię i interpunkcję, można zauważyć kilka błędów, których jednak jakoś bardzo nie biorę pod uwagę, ponieważ każdy może się pomylić. Wiek odpowiedni, TS3 i mikrofon masz, kary no miałeś niestety perma, aczkolwiek myślę, że można dać Ci szansę.
Na tak

Więc tak, moim zdaniem nie masz 15 lat zdania słabo rozbudowane, trochę literówek i błedów  ortograficznych.

Na neurtral. Powodzenia

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy