Jump to content
Zaproszenie na serwer Discord tymczasowo nie działa (wina aplikacji). Czekamy aż IPS zaakceptuje aktualizacje autora aplikacji i będziemy mogli ją zainstalować.

[PROPOZYCJA] Otwieralnia


Recommended Posts

1. Twój nick: Rademennes 

2. Nazwa propozycji: Otwierania 

3. Opis: W strefie VIP mamy miejsce do otwierania shulkerów jak wiemy shulkery są bardzo cenne więc gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia z otwieraniem ich, to złodzieje dwoją się i troją jak je zabrać także mam propozycję jak przeszkodzić takim złodziejom w większym stopniu. 

Myślę, że można by było zamknąć całkiwicie drzwi, gdy ktoś wejdzie do owego pomieszczenia, a nie jak to jest teraz, że jest 1 kratka przez którą można przejść elytrą lub tepnąć się perłą (jeśli chodzi o perłę to może nie być to aktualne), również gdy ktoś wejdzie do pokoju z otwieraniem shulkerów i wyjdzie z gry to przy dołączeniu od razu jest tepany na górę, na spawn, aby nigd nie dołączył ,,akurat" wtedy gdy ktoś inny właśnie wyjmuje coś z shulkow. 

4. Dlaczego akurat  to: Myślę, że pomysł z pomieszczeniem na otwieranie shulkow jest bardzo fajne, ale z stracenie ich już nie, myślę, że moglibyście owe bugi naprawić i znów otworzyć pomieszczenie na shulkery, są już zamknięte 2 raz ://

  • Lubię to! 1
Link to post
Share on other sites
  • wxsnia changed the title to [PROPOZYCJA] Otwieralnia

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy