Jump to content

Rekrutacja: Helper [Freebuild]

nani1

Recommended Posts

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]1. Nick: nani[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]2. Imię: Natalia[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]3. Wiek: 16[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]4. Od kiedy grasz na Crafted.PL (FreeBuild)? około 3 miesięcy[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]5. Masz mikrofon i TS3? tak posiadam[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? nie [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? po 2-3 godziny dziennie czasem dłużej[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum lub TS3 Crafted.PL (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? nie nie byłam[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem pomocna, codziennie gram na serwerze i mam dobry kontakt z graczami.[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace] Uważam ,że poradziłabym sobie jako hepler. Już dawno marzyłam by zostać członkiem administracji , ale jakoś nie wychodziło.Znam wiele komend.Moim zdaniem gram nawet czesto ( nie oznacza to ze gram dobe i nie z każdym musze sie widzieć).[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak więc mam na imię Natalia mam lat 16.Pochodzę z województwa Mazowieckiego.Dobrze się[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]   uczę.Trenuję piłke ręczną i siatkową.Zamierzam być Architeknem Krajobrazu.[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]11. Przeczytałeś/aś regulaminy? tak [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy działek, ale te poniżej są wymagane):[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d zaufaj:Gracz ten będzie mógł budować pod nieobecność właściciela działki[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d dodaj:Gracz ten będzie mógł budować tylko pod obecność właściciela działki[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d polacz:komenda która łączy działki obok siebie (vip i svip)[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d ban:Gracz nie może wejść na działkę właściciela[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d chat:Włączamy chat na działce[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /msg nick:prywatna wiadomość do danej osoby[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d zajmij:zajmuje działkę na której stoimy o ile jest wolna[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d biom:zmienia biom na działce[/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /d muzyka:ustawia muzykę na działce [/font]

[font=Monaco,Consolas,Courier,monospace]- /ignore:ignorujesz wiadomości na msg od danego gracza[/font]

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy