Jump to content

[ODRZUCONE] [podanie na helpera] jerzyk2010

Absorcion
 Share

Recommended Posts

1. jerzyk2010

2. Jerzy

3. 14 lat

4. Od 2-3 miesięcy

5. Mam mikrofon, TS3 oraz Discorda.

6. Tak pełniłem taką funkcję na kilku mniejszych serwerach.

7. Od 4-8h

8. Nie byłem nigdy karany.

9. Chciałbym pełnić funkcję Helpera by pomagać innym ludziom oraz by mutować tych którzy przeklinają lub piszą niestosowne wiadomości na chacie. Chciałbym również nieść pomoc graczom którzy mieliby jakieś pytania bądź jakieś wątpliwości. Jestem trochę doświadczonym graczem i umiem pełnić taką rolę. Jestem aktywny na serwerze. Znam też sporo cheatów które ułatwiają grę nieuczciwym graczom.

10. Mam na imię Jerzy oraz mam 14 lat, w październiku kończę 15. Lubię jeździć na rowerze oraz na deskorolce. Interesują mnie gry komputerowe oraz chciałbym się nauczyć programowania, interesuje mnie również sport. Mam rodzeństwo oraz kilka zwierząt domowych. Lubię słuchać muzyki (najczęściej rapu). Mieszkam w województwie Wielkopolskim.

11. Tak przeczytałem regulaminy.

12. Jestem świadom tego, że będę musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach SVE.

13. Dodatkowo:

Znam wiele cheatów takich jak:

Kill Aura - pozwala graczowi bić z więcej niż 4 kratek oraz umożliwia bicie bokiem,plecami.

No fall - Gracz nie otrzymuje obrażen od upadków.

Fly - umożliwia latanie.

Xray - widzenie przez ściany surowców,skrzynek itp.

AntyKnockback - Gdy gracza uderzy jakiś mob/inny gracz to na niego nie działa knock.

Spider - Można wchodzić po ścianach jak pająki.

FullBright - widzenie w ciemności.

ChestESP - Podświetla skrzynki,enderchesty,shulkerboxy,droppery,beczki itp.

NameTags - Pokazuje nad głową gracza jakie ma enchanty na zbroi,jego nick oraz ilość serc danego gracza.

Speed - Gracz porusza się szybciej od normalnego gracza nie pijąc żadnej mikstury.

Criticals - pozwala na bicie ciosów krytycznych z ziemi.

AimBot - celuje w najbliższego gracza.

AntiFire - usuwa efekt palenia się z gracza.

Edited by jerzyk2010
  • Lubię to! 6
  • Super 2
  • Haha 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy