Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] GCMooshroomPL

marcineqpl
 Share

Recommended Posts

1.GCMooshroomPL

2.Marcin

3.Urodziłem się 18 wrzesnia 2007 czyli mam 12 lat i pół roku

4.od 18 Września 2017

5.nie

6.Około rok temu na freebuild odpowiadałem na pytania graczy w sprawie komend

7.z 3-4 godziny

8.Byłem na Serwerze za pvp na dzialce 

9.Ponieważ ja znam Creative jak własną kieszeń,przez to że gram na creative od drugiego dnia trybu.Gdyż jestem dobrym człowiekiem który,mogłby pełnić obowiązek helpera.Dlatego że mam rozbudowane słownictwo przez co umiem opisać dane zjawisko gdy gracz będzie tego potrzebować.Helper to dla mnie ważne stanowisko,do którego się szykowałem od kiedy się dowiedziałem że helper istnieje,i nie widze żadnych przeszkód.Ostatnio na creative brakuje Administracji o późnych godzinach i przez to gracze mogą wtedy robić rzeczy niezgodne z regulaminem,i mógłbym zająć te miejsce z przyjemnością.

10.Jestem miły i przyjazny,dzięki czemu mogę z łatwością zawierać przyjaźnie.Umiem grać na paru instrumentach muzycznych,i umiem dobrze wyjaśniać.Mam dużo czasu i mogę grać prawie cały dzień na crafted,gdy się tylko wciągne.Zwykle się witam,,Chej’’ i mam nadzieje ,że jako helper dalej będę mógł tak się witać.Mam tylko jesten ulubiony serwer minecraft i jest to crafted,i na innych nie gram.

11.tak

12.

-/d zaufaj [nick]-pozwala na edycje działki graczowi nawet gdy własciciel nie jest aktywny i pozwala na korzystanie z worldedita lokatorowi

-/d dodaj [nick]-pozwala na edycje działki graczowy tylko gdy własciciel jest aktywny

-/d polacz-łączy sąsiednie działki pod warunkiem że one należą do jednego gracza

/d ban [nick]-uniemożliwia wejscie podanemu graczowi na działke

/d chat-włącza/wyłącza chat działki

37 minut temu, marcineqpl napisał:

Urodziłem się 18 wrzesnia 2007 czyli mam 12 lat i pół roku

Eee? Co? Anie jak już 2008? 

no to tak

zdania są nudne 

37 minut temu, marcineqpl napisał:

8.Byłem na Serwerze za pvp na dzialce 

kolejne co? 

jestem na nie z +, piszesz niezrozumiale, wiek no nie wiadomo ile masz bo piszę 2007 i powinieneś kończyć w tym roku 14 a nie 13 ale raczej -/+

Edited by Sternik_
literówka

1. Estetyka: -
2. Wiek: -/+
3. Ortografia: - (Daje to jak tak.... czemu ty na początku zdania nie stawiasz kropek tak jak w punkcie 5. ?)
4. Zdania: - (Mogłeś polepszyć te zdania)
4. Komendy: -

Na dwunastym podpunkcie nic nie napisałeś, a w ogóle nie napisałeś nic tylko odpowiedzi.

Także jestem na  NIE  

Nie chcę cię urazić, ale nie mogę tak na ,, tak ,, .

Pozdrawiam, powodzenia :D 

Edited by Miki__

Podanie jest obrzydliwe.

14 godzin temu, marcineqpl napisał:

.Zwykle się witam,,Chej’’ i mam nadzieje ,że jako helper dalej będę mógł tak się witać.

To się źle witasz, bo pisze się "hej".

Ponieważ ja znam Creative jak własną kieszeń,przez to że gram na creative od drugiego dnia trybu.

Skoro znasz go jak własną kieszeń to napisz więcej komend.

Mam tylko jesten ulubiony serwer minecraft i jest to crafted,i na innych nie gram.

To nic o tobie nie mówi.

Na NIE.

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy