Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] sawek987

sawek987
 Share

Recommended Posts

1. Nick: sawek987
2. Imię: Maciej
3. Wiek: 11 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Gram od jednego roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Oczywiście.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na jednym polskim serwerze byłem (jestem) moderatorem.  Na tym serwerze gra 300 osób.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? 3,5-4 godz.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem na serwerze extreme 1.14.4 zostałem wyciszony na 12 godz.  i na Forum za spam.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Ponieważ znam dużo cheatów, mam doświadczenie, bo pisałem poniżej że pełnię taką funkcję.  Znam też prawie wszystkie komendy. Bardzo lubię pomagać ludziom, nie za bardzo lubię się bić z innymi graczami. Mam nawet dużo czasu żeby grać, ponieważ chodzę do 4 klasy i nie mam aż tak dużo lekcji.  Teraz nie chodzę do szkoły tylko mam e-lekcje dlatego na przerwach mogę wbić na serwer.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam 11 lat, nazywam się Maciej i chodzę do 4 klasy. Właśnie rozpocząłem swoją przygodę z nagrywaniem na YouTube, więc będę miał co nagrywać. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ lubię pomagać ludziom i znam dobrze ortografię, jestem najlepszy w klasie z ortografii. Nawet czasami gram na lekcji, wiem że nie wolno ale raz się żyje. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Jak najbardziej.

Cheaty:

1. X-ray - jeden z cheatów pozwalającym znaleźć diaxy oraz inne cenne rudy. Wnerwiający szczególnie na serwerach survival.
2. CaveFinder - pokazuje wszystkie cavy w okolicy

3. Focus tódzież fly - czyli jak spadniesz to się cofasz.
4. Anty-knock - w skrócie: Choćbyś miał miecz knock 1000 to i tak się nie ruszy.
5. Kill Aura - Bijesz z 10 kratek, plecami i przez bloki! Normalny zasięg to około 5 kratek. Jeśli gracz się chamsko odwróci i dalej patrzy w to samo miejsce oznacza cheaty.
6. Auto-build - Chodzi typ po powietrzu i stawia bloki pod sobą.
7. Tracer - Pokazuje graczy. Nawet na niewidzce!
8. Aimbot - jak gracie w CS:GO to wiecie o co chodzi
9. Speedmine - kopiesz szybciej, niż normalnie.
10. AutoSoup - na serwerach PvP kits są często zupki leczące, więc czyni taką osobę nieśmiertelną(prawie).
11. Freecam - pozwala niszczyć bloki i atakować gdy postać jest nieruchoma. W połączeniu z X-ray'em pozwala szybko zdobyć diaxy.

12. Jesus - Można chodzić po wodzie

Komendy:

Gracz:

/kits - Pokazuje jakie kity możesz odebrać

/kit vip - Dostajesz pakiet vipa, który można odbierać co 24 godz.

/kit gracz - dostajesz klucz do skrzyni którą można otworzyć  tylko na spawnie

/admin - gracz może napisać do admina o pomoc

/odbierz - dostajesz pakiet który zakupiłeś w sklepiku serwerowym

Admin:

/msg - Piszesz do wybranego gracza

/mute - wyciszasz wybranego gracza

/kick - wyrzucasz wybranego gracza z serwera

/v (vanish) - można być niewidzialnym

/ban - można zbanować gracza

/gm1 - można mieć gamemode creative

Dopisałem trochę więcej cheatów, proszę, dajcie mi szansę, bardzo mi na tym zależy.

Przepraszam za moje zachowanie na dc :/ mam nadzieję że dacie mi szansę.

Pozdrawiam: sawek987

Edited by sawek987

Napisałeś od nowa podanie i myślisz że nikt nie zauważy? To ja się wrócę z powrotem.

Wiek - 

znajomość cheatów - 

Grasz na crafted rok +

Pełniłeś podobną funkcję +

Czas na grę +

Kary +/-

Zdania -

Chłopie, żałosne zachowanie. Równie dobrze mógłbym to u góry usunąć i napisać na nie, dlaczego? Wczoraj na discordzie pokazałeś swoje zachowanie, mając 11 lat zachowujesz się jak 9 letni Maciuś który chce helpera i nawet nie wie jak się za to wziąć. Dorośnij i przede wszystkim zmądrzej, bo widać że się nie nadajesz na to stanowisko.

24 minuty temu, sawek987 napisał:

jestem najlepszy w klasie z ortografii. Nawet czasami gram na lekcji, wiem że nie wolno ale raz się żyje. 

OK, kogo to obchodzi?

24 minuty temu, sawek987 napisał:

2. Retard - to cheat pozwalający się pośmiać między innymi z "Disco Janusza".

4. Anty-knock - w skrócie: Choćbyś miał miecz knock 1000 to i tak się nie ruszy.
5. Kill Aura - Bijesz z 10 kratek, plecami i przez bloki! Normalny zasięg to około 5 kratek. Jeśli gracz się chamsko odwróci i dalej patrzy w to samo miejsce oznacza cheaty.
6. Auto-build - Tak zwany "Disco Janusz 2.0". Chodzi typ po powietrzu i stawia bloki pod sobą.

8. Aimbot - jak gracie w CS:GO to wiecie o co chodzi

12. Jesus - Można cchodzić po wodzie

1. Disco Janusz? Chłopie piszesz podanie na helpera sve, nie do prowadzącego kabaretów w polsacie.

2. Anty-knocka można regulować, może być większy albo mniejszy.
3. Nie bijesz z 10 kratek, tylko tak jak sobie ustawisz, a normalny zasięg to około 3.5 kratki.

4. To samo co w 1, nie mam słów.
5. Co jeśli ktoś nie gra w cs go? Przypominam, piszesz podanie.
6. Po wodzie i po lawie.

Edited by TymekQ_
  • Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

Guest PlayerGoat2010

Wręcz brak słów. Na NIE

edycja:

No niech będzie jestem na nie z +

kotek.jpg

Edited by PlayerGoat2010

Podanie jest ohydne.

Godzinę temu, sawek987 napisał:

Ponieważ znam dużo cheatów, mam doświadczenie, bo pisałem poniżej że pełnię taką funkcję. 

Dużo to nie 12.

Znam też prawie wszystkie komendy.

To napisz te wszystkie komendy a nie kilka.

To nie jest zdanie rozbudowane.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam 11 lat, nazywam się Maciej i chodzę do 4 klasy. Właśnie rozpocząłem swoją przygodę z nagrywaniem na YouTube, więc będę miał co nagrywać. Bardzo mi na tym zależy, ponieważ lubię pomagać ludziom i znam dobrze ortografię, jestem najlepszy w klasie z ortografii. Nawet czasami gram na lekcji, wiem że nie wolno ale raz się żyje. 

To nawet nie jest 5 zdań i nic nie mówi to o tobie.

Na NIE.

• Super 1
  • Przykro mi 1

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy