Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] jellon

Jellonek
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym zaprosić do przeczytania mojego podania.

Mam nadzieję że będzie miło się czytało ❤️

INFORMACJE OGÓLNE.

1. Nick:

jellon

2. Imię:

Adam

3. Wiek:

12

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?

Licząc ten rok to 2 lata.

5. Masz mikrofon i TS3?

Posiadam te 2 rzeczy, discorda też.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?

Ostatnio pełniłem nawet wyższą rangę na innym serwerze.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?

5 godzin

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)?

Byłem niestety mutami na serwerze, kickami, i ostrzeżeniami na forum, mam też bana na serwerze dc crafteda.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?

Gram często na serwerze (Mam teraz osłabiony internet dlatego można zobaczyć mnie słabo w tym okresie, za 2 dni będę    mieć lepszy). Mam raczej dobrą opinię wśród helperów i kilku kidmodów A zostać helperem bym chciał dlatego że lubię pomagać innym lecz jak pisałem wcześniej mam bardzo słaby internet. Znam bardzo dobrze wszystkie komendy na tym trybie, do tego znam też ortografię, i trochę interpunkcję. Nie łatwo mnie sprowokować itp.

Chciałbym pomagać innym jako helper, wiem że mogę już to robić jako gracz, ale  nie mogę mutować tych co floodują, spamią i przeklinają, dlatego chciałbym temu zapobiec.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Mam na imię Adam, chodzę do 6 klasy podstawowej, Moim hobby jest granie i streamowanie z crafteda.

Lubię pomagać innym, często gram na craftedzie (teraz tak nie dokońca bo mam słaby internet).

Słucham często różnych piosenek na spotify i na youtubie, np Rapu i hip-hopu.

Gram często na craftedzie (gdy mam internet itp) a szczególnie na creativie, i widzę często jak administracji nie ma to graczę łamią regulamin a chciałbym temu zapobiec. Popełniłem wiele błędów w mojej "karierze" na craftedzie, chciałbym za to przeprosić i żebyście mi dali 2 szanse. 

Prowadzę kanał na youtubie, nagrywam głównie z crafteda, a nazwy nie podam bo się boję poprostu, kto wie ten wie i kropka.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?

Tak, przeczytałem.

KOMENDY

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):

DZIAŁKI
- /d zaufaj: Nadaję graczowi rangę która pozwala budować na działce (nawet gdy właściciel jest offnile) i używać /we
- /d dodaj: Nadaję graczowi rangę która pozwala budować na działce (tylko jak właściciel jest online) i nie może używać /we
- /d polacz: Łączy działki w jedną (wymagany jest svip)
- /d ban: Banuje gracza z działki.
- /d chat: Uruchamia chat działki (tylko gracz który jest na działce może pisać i czytać co inni piszą na chacie działki)

-/d auto: Tworzy losową działke.

-/d zajmij: Zajmuję działke na której stoisz.

-/d ocen: Ocenia działke w skali 1-10

-/d ustawdom: Ustawia /d dom działki 

-/d dom: Teleportuje na dom działki

-/d tp: Teleportuje na działke

-/d wyczysc: Czyści całą działke z budowli itp

-/d wlasciciel <nick> Ustawia nowego właściciela działki

-/spawn: Teleportuje na spawna

-/dzialkivip: Teleportuje w miejsce gdzie się znajdują działki vip

Partner 

-/partner poslub: Bierze ślub z danym graczem

-/partner rozwod: Bierze rozwód z danym graczem 

-/partner prezent: Daje prezent trzymany w łapce twojemu partnerowi

-/partner pvp <on/off> włącza/wyłącza pvp w związku

-/partner widziany: Sprawdza kiedy twój partner się wylogował

-/partner chat: Włącza chat związku

-/partner ulecz <1-10> Leczy twojego partnera w zależności jaką liczbę wpiszesz 

-/partner tp: Teleportuje do twojej drugiej połówki.

Koszt ślubu to 300$ a rozwód 250$, /partner poslub bierze się na zielonym dywanie w /kosciol, tak samo z /partner rozwod.

WAND 

-//wand: daje różdżkę do robienia np //set <id>

-//replace: zamienia bloki w inne 

-//removenear: Usuwa bloki robiąc kule wokół gracza

-//fixlava: Zamienia lave w bloki źródła

-//drain: Szuszy Wodę w zaznaczonym obszarze

-//fill: Przywołuję połowę kuli zwróconą w konkretym  kierunku

-/we: Otwiera menu dotyczące konkretych komend dla gracza, vipa i svipa

DODATKOWE KOMENDY

-/Dzien: Zmienia porę dnia w dzień

-/noc: Zmienia porę dnia w noc

-/pomoc: Otwiera menu pomocy itp

-/regulamin: Otwiera regulamin

-/pomoc pieniadze: Otwiera menu pomocy dotyczących pieniędzy

-/report <nick> <powód> Reportuje gracza

-/tpahere <nick> (svip wymagany) Teleportuje gracza do siebie

KONIEC 

SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA PRZECZYTANIE POJEGO PODANIA.

POZDRAWIAM JELLON

Edited by Jellonek
Zapomiałem o czymś
  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Zły 2

W dniu 4.02.2021 o 12:59, KalakPL napisał:

Jestem na Nie

Nie widuję cię zbyt często na serwerze

Kalak jakbyś przeczytał moje podanie to byś zobaczył że pisałem że mam słaby internet, pozatym gdy jestem to staram sie pomagać.

@KalakPL od kilku dni 

od 14 dni

Edited by Jellonek

7 minut temu, wiki404 napisał:

Na Nie, nie często jesteś na serwerze i nawet jak jesteś to nie pomagasz.

Witam, chciałem tylko dodać że jakbyś przeczytała to byś wiedziała że mam aktualnie słaby internet, a jak byłem to starałem się odpisywać innym tylko że mnie wywalało, Dziękuje jellon

Edit: Miałem wtedy inne obowiązki na głowie, pamiętaj są rzeczy ważne i ważniejsze.

Podejmowanie odrazu na nie to troszku słabo ale to twoja decyzja, Jeszcze raz dziekuje jellon ;D

Edited by Jellonek

1 minutę temu, Jellonek napisał:

Witam, chciałem tylko dodać że jakbyś przeczytała to byś wiedziała że mam aktualnie słaby internet, a jak byłem to starałem się odpisywać innym tylko że mnie wywalało, Dziękuje jellon

Mi chodzi o to że wcześniej nawet jak miałeś dobry internet to nie pomagałeś.

Podanie estetyczne, jedynie kilka błędów, lub braku przecinka/kropki. Wiek tak na +/-, raczej z banem na dc crafteda się nie dostaniesz, inne kary na -.

W dniu 4.02.2021 o 12:05, Jellonek napisał:

/pomoc

-/regulamin

-/pomoc pieniadze

-/report <nick> <powód>

-/tpahere <nick> (svip wymagany)

Może nam wyjaśnisz co robią? Sorry ale jestem na nie.

Powodzenia!

• Lubię to! 1

Zacznijmy od tego, że piszesz podanie mając bana na serwerze discord'a Crafted.pl? Trochę głupie posunięcie, co do wieku - jest za niski, mógłbyś go nadrobić pokazując, że jesteś dojrzały, czego nie robisz. Co do zdań, dosłownie musiałem czytać je parę razy bo dosłownie mi się zlewały. Co do punktu 9. nie miałeś zniechęcać tym, że masz słaby internet, tylko dlaczego mieliby Cię przyjąć. Co do puntku 10. miałeś opowiedzieć o sobie, a nie o tym, że często grasz na Crafted.pl. Komend jest dość mało i są słabo opisane, podsumowując, jestem na nie.

Wygląd podania: -
Kary: -
Zdania: +/-
TS3: +
Komendy: +
Pierwszy raz widzę twój nick

Moje zdanie jestem na NIE.

Za rok spróbuj ponownie ogranicz dostawanie kar, dopracuj zdania i popracuj nad wyglądem podania oraz pamiętaj o tym by byś bardzie był widziany na czacie to chętniej cię przyjmą a nie ktoś wbije na serwer a tam admin i pierwszy raz widzisz jego nick.

Powiedziałabym na tak, ale podanie średnio estetyczne.

W punktach:

1. Nick zawsze OK

2. Tu nie można się pomylić

3. Ja mam 12 lat, ale płeć męska zawsze wolniej dorastała, więc radze Ci poczekać do 13 lat, będzie OK

4. Oke

5. Też oke

6. Także oke

7. Oke

8. Postaraj się mieć mniej kar, ban na Discordzie Crafted jest po prostu śmieszny, jak można pisać podanie z banem  na Discordzie serwera xD?

9. Co się tak rozwodzisz nad tym internetem? Zdania OK, ale można by było je dopracować...

10. Patrz punkt 9.

11. Oke

12. Komend dużo, więc +

Podsumowując, nie wiem co myśleć, więc daje na Neutral.

Powodzenia!!!

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy