Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Imftie

Imftie
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Imftie
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 13 (rocznikowo 14)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? od 2-3 lat (grałem najpierw na skyblocku a potem na survivalach).
5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak na serverach minecraft i discord.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? W ostatnim podaniu było to mało czasu lecz obecnie sytuacja się zmieniła w tygodniu okolo 7-8 godz a w weekend około 3-4 godzinki.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak byłem karany ale jedynie w minecraft. Były to jedynie muty czasem krótsze czasem dłuższe. Banów żadnych nie miałem.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Jestem miły dla graczy (co nie znaczy że nie mam wrogów). Staram się być pomocny, nie używam błędów gry oraz nie cheatuje. Znam dużo cheatów ktore wymienie poniżej. Jestem też uczciwy i nie da sięmnie przekupić więc myślę że się sprawdze ;D.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Bartek mam 13 lat. Interesuję się piłką nożną w wolnym czasie wychodzę na dwór i gram w minecrafta. Nie gram na lekcjach ale często gram po południu np okolo 15- 17 (głównie w tygodniu). Poza tym gram w kosza. Dużo osób mnie lubi, staram się być koleżeński oraz znam cheaty i komendy dla administracji.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak przeczytałem.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak jestem świadom.

13. Cheaty które znam :

Jezus - pozwala chodzić po wodzie.

Kill aura - bije graczy z kilku kratek.

Anty knock - nie odpycha gracza gdy np mamy knock na mieczu.

Xray- widzimy przez ściany surowce (najczęściej używany do znajdowania baz oraz kopania surowców )

Nuker- rozwala bloki w okół ciebie

Dziękuję za uwagę.

• Lubię to! 3
  • Super 5
  • Zły 1

Podanie ładne, estetyczne, chociaż myślę, że mógłbyś tą jaskrawą czerwoną czcionkę zmienić na np. czarną, żeby aż tak się nie rzucała w oczy. Zdań w punkcie 9 jest 4, a nie 5 wymaganych, a ogólnie w obu punktach są trochę krótkie i mało rozbudowane. Błędów ortograficznych i interpunkcyjnych nie zauważyłam. Myślę, że gdybyś dodał trochę cheatów, to wszystko prezentowałoby się jeszcze lepiej.

Jestem na neutral z +

Edited by Nexao
  • Lubię to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy