Jump to content

<3

Recommended Posts

WoOowW TriJu W kOncU ODCHodzi!

Tak rozpoczynajac ten  wywód chcialabym wszystkim ulżyć, nie bedziecie sie juz musieli męczyć z ta toksyczna, prowokujaca, niemila trija, ktora swoja osoba tylko wkurzala spoleczenstwo. Takie zachowanie było celowe. Jestem zadowolona, ze udalo mi sie doprowadzic do zirytowania niektore osoby ( tak @Pani_Cecylia, dokladnie tutaj o Ciebie chodzi kochana ❤️ ).

Chciałabym podziekowac osobom z administracji, ktore wczesniej doslownie lizac mi dupe, teraz obrabiaja mi dupe na Crewie i w innych miejscach dostepnych tylko dla administracji. Za taką postawe chcialabym wyroznic @cukiniaktora byla naprawde lubiana przeze mnie osoba, ale okazala sie po prostu falszywa. Nigdy w obecnosci moich znajomych nie powiedzialam, ze jesteś "zje mhm a", a z moich ust lecialy same MIŁE slowa kierowane w twoja strone, co do mnie niepodobne ;o 

Nie bede tutaj tworzyc wielkich wypracowan komu za co dziekuje, bo to nie jest juz w moim stylu. Kazdy dobrze wie za co chce mu podziekowac, dlatego podziele was na male grupy :

GRUPA NUMER JEDEN- Osoby, ktore uwazam/uwazalam za przyjaciol

@Ameis@w0szcz3k @mateusz98 @_White_Bear_ @Marihunaen @Szymeq69 @Simowymaniaczeq @Amiqa @xTzamya @slowianka @Quembec @Eurion @xVage @szymerowskijuzek @Wrime @dircioch @xHydroo

Tutaj moglabym wymienic jeszcze naprawde duzo osob, ale po prostu nie przychodza mi teraz do glowy. Fajnie mi sie "dzieliło z wami swoje serce", mieliscie w nim specjalne miejsce i niektorzy z was dalej ze mna zostana.  Kazda rozmowa z wami, niewazne czy pisemna czy glosowa byla dla mnie przyjemnoscia. ❤️

GRUPA NUMER DWA- Administracja

tutaj nie bede nikogo oznaczac. Chcialabym zebyscie nauczyli sie oceniac ludzi nie po tym jak wam mowia, a po tym co ma w sobie i jak zachowuje sie, kiedy jest soba.  Tutaj soba nie bylam nigdy, ale osoby ktore mnie znaja blizej wiedza, ze nie jestem az taka konfliktowa, bardziej wrazliwa i kazdym zdaniem sie przejmuje. Ufam ludziom zdecydowanie za szybko i na tym sie przejechalam juz duzo razy. Zawsze wiedzialam wiecej od zwyklego zaufanego gracza i chyba to bylo jednym z powodow, przez ktory mnie szybko znienawidziliscie.

GRUPA NUMER TRZY- osoby, z ktorymi jestem AKTUALNIE sklocona/mam cos do nich

@WP_MEmiki @ZeZe_123 @KUBEK2002 @Sternik_  @Amiqa @Derpa. @xDeeVin @Hokoko321 @Qubi @cukinia @Pani_Cecylia+inne osoby ktore nie przychodza mi na mysl

Mimo, że powody nie są zbyt ważne -  Przepraszam. Czy spina wyszla z mojej strony, czy z waszej i tak chcialabym was przeprosic, bo z pewnoscia nie zachowywalam sie w stosunku do was okej po fakcie. Czy mi wybaczycie, czy nie jest juz wasza sprawa. Nie chce spin, sprzeczek i innych niezbyt milych sytuacji.

GRUPA NUMER CZTERY- cala spolecznosc crafteda

Jezeli nie wymienilam cie u gory- to wiadomosc dla ciebie. Jestem na craftedzie od +/- 20 pazdziernika 2017 roku. Przez ten czas nauczylam sie bardzo duzo. Jakich sytuacji unikac, co mi wolno, co nie, co sie stanie jak zlamie regulamin. W tym momencie przedstawiam wam osobe, ktora pomogla mi sie wzbic na gore, pomogla mi osiagnac to, co teraz mam. Jest to @Compan_. Pierwsza osoba, ktora poznala mnie, pozwolila mi sie wykazac i nie skreslila mnie na samym poczatki, jak niektorzy w zwyczaju maja. Wszystko zawdzieczam wlasnie Oskarowi. Mimo ze teraz nasze drogi sie rozeszly, nie przyjaznimy sie, nie mamy ze soba kontaktu, bede wspominac go najlepiej z was wszystkich.

Jesli jestes zwyklym graczem- posluchaj.

Nie badz nigdy taki jak ja. Cos, co zrobilam bylo zle. Narobilam sobie problemow, postracalam wszystkich znajomych, a moj stan psychiczny na ten moment nie siega zbyt wysoko.

Jesli chcesz kims tu zostac, posluchaj co mam ci do powiedzenia.

Probuj, az ci sie uda. Zawsze chcialam zostac tutaj chociazby helperem, ale moje kary i zachowanie do teraz mi na to nie pozwalaja. Z kazdym dniem nabierasz coraz wiecej doswiadczenia, wykorzystaj je. Nikt tu nie jest swiety. Kazdy popelnia bledy, nawet administracja. Jest naprawde duzo banow "za nic", poniewaz niektorzy popelniaja blad taki jak ja, nie chca przyznac racji osobom, ktore mowia madrze, mimo tego co posiadam ja- swoich kar, braku zaufania. 

To chyba wszystko co mam wam do powiedzenia. Bede pojawiac sie na forum, jak uda mi sie otrzymac unbana to na discordzie rowniez bedziecie mogli mnie zauwazyc, jednak na serwerze tak predko nie bedzie widoczny moj nick na tabie. Planuje wrocic, moze za tydzien, moze za miesiac, na nowa edycje, a moze nawet za pare lat? Tego nie wie nikt. Obiecuje ze powroce z potrojna sila, prawdopodobnie pod nowym nickiem i zaczne od poczatku. Życze sukcesów przyszlym helperom, oraz powodzenia @Pjo, aby utrzymal serwer na jeszcze lepszym poziomie niz takim ktory jest teraz.

To było najbardziej stylowe pozegnanie podczas mojej rozgrywki, a mialam ich juz pare. Wow.

Edited by Trijaa
  • Super 7
  • Przykro mi 8

Jesteś jedną z osób na craftedzie, która wypowiadała się z sensem, lecz nasza spina nie opierała się tylko na tym serwerze (zobacz sobie nasze wiadomości na dsc WP_MEmiki#7189) i zrozum, że ciężko się pogodzić lub nawet i przyjaźnić. 

Wróć kiedyś i trzymaj się, miłego. 

Pozdrawiam 

• Super 1

• Moderator Forum

Mało Cię znałam, nigdy nie rozmawiałyśmy.

Zawsze imponowała mi Twoja często trafna ocena sytuacji odnośnie do podań. 

Pomimo Twojej spiny z moją drogą @Sternik_ nie życzyłam i nie życzę Ci źle.

Po prostu trzymaj się i do zobaczenia na Crafted o/

• Super 2

Nie czuje potrzeby edytowania znowu tego watku. Jezeli ktos z was bedzie potrzebowal pomocy, mozecie zwrocic sie do mnie. Jezeli ktos chcialby utrzymac ze mna kontakt, i w tej sprawie i w sprawie z poprzedniego zdania mozecie napisac do mnie na pw forum, podam wam mojego discorda lub inne media, na ktorych mozecie sie ze mna skontaktowac. ❤️ 

• Super 1