Jump to content

[ODRZUCONE] Prośba o Unban

kiopi3003
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: kiopi306

2.Nick osoby, która Cię zbanowała: Cedisz

3.Data nadania bana: 2021-02-04

4.Długość bana: na zawsze 

5. Wyjaśnienie: Administracji błagam abyście odbanowali mnie na serwerze survival extreme 1.16.4 Bana dostałem z powodu x Ray w netherze, zaczęło się tak muj kolega zginą z shulkerem u miał w nim 10 netherite, a ja miałem zebrać te zeczy ale zapomniałem dlatego poszłam do netheru odkopać mu te 10 netherite powiedział że mam to zrobić w 1h inaczej wywali mnie z bazy dlatego proszę o unban kontakt dc kiopi306#5246 nick kolegi SzqAq9908 wydałem na ten serwer 200 zł dlatego teraz nie chce tego stracić i mam wielu przyjaciół itemy które miałem we eq nie licząc 12 zgliszczy dostałem od gracza o nicku: Tuleq Dlatego chciałbym je odzyskać dokładnie był tam set netherite i narzędzia nawet nie mam diamentów to potwierdza że te itemy dostałem od tego kolegi Panie Cedisz o unbana z obietnicą poprawy kiopi

Edited by kiopi3003
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy