Jump to content

[ODRZUCONE] [Propozycja] Dodanie komendy "/1v1 <nick>"

Domino27
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick:    Domino27
2. Nazwa propozycji:    Dodanie komendy "/1v1 <nick>"
3. Opis:    Po wpisaniu komendy "/1v1 <nick>", teleportowało by 2 graczy na arenę. Mogli by w tedy stoczyć walkę bez integracji innych graczy.
4. Dlaczego akurat to:    Miałeś coś takiego że chciałeś mieć z kimś 1v1, ale inni przeszkadzali, nie dawali powalczyć lub robili 6v1?. Dlatego ta propozycja jest dla Ciebie :)

• Lubię to! 1

Ciekawa propozycja, lecz mogła wpłynąć  na zadania na bodajże - 3, 7, 10 poziom. Chodzi mi o to że ktoś z kolegą/bratem, mógł by tak nabijać kille na wspomniane poziomy. Oczywiście wiem, że dozwolone jest nabijanie killi na koledzie/bracie, ale inni mogą Ci to utrudnić, tzn. zabić cię i kolega/brata, na nie.

Edited by xShadowTM

• 2 weeks later...
  • Moderator Forum
W dniu 6.02.2021 o 20:22, xShadowTM napisał:

Ciekawa propozycja, lecz mogła wpłynąć  na zadania na bodajże - 3, 7, 10 poziom. Chodzi mi o to że ktoś z kolegą/bratem, mógł by tak nabijać kille na wspomniane poziomy. Oczywiście wiem, że dozwolone jest nabijanie killi na koledzie/bracie, ale inni mogą Ci to utrudnić, tzn. zabić cię i kolega/brata, na nie.

Z doświadczenia wiem, że i tak się nabija :3

W dniu 4.02.2021 o 20:20, Wrime napisał:

Imo /duel nick bądź /pojedynek nick, było by lepsze. Poza tym super pomysł, jestem na tak.

To bardzo dobry pomysł!

Propozycja bardzo przydatna, rozwiązałaby wiele problemów 🤗 od siebie dodam, że najlepiej byłoby wprowadzić limit czasu spędzanego dziennie/jednorazowo na arence (których musiałoby być kilka), tak aby nie były one blokowane przez graczy. Mogłoby to być np. 15-20 minut, tak, aby te bardziej zaawansowane w środkach pojedynki też mieściły się w czasie. Do pierwszego killa, czy jakoś tak.

Słowem, propozycja bardzo fajna, ale do lekkiego dopracowania.

Jestem na tak!

Edited by Rev

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy