Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] smvkie_

chxdziak
 Share

Recommended Posts

1. Nick: smvkie_

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 14 (Rocznikowo 15).

4. Coś o sobie (maksymalnie 5 zdań): Hej, jestem Patryk, mam 14 lat oraz interesuję się - jak widać - grafiką komputerową. W wolnym czasie lubię robić właśnie wcześniej wspomnianą rzecz oraz także jeździć na rowerze lub spotykać się ze znajomymi. Lubię poznawać nowe osoby, choć jestem nieśmiały. 

5. Jak długo zajmujesz się grafiką: Od około dwóch lat.

6. Obowiązkowe prace: https://imgur.com/a/3apHZvT

7. Inne prace: https://imgur.com/a/kSq0Jf0

Oraz chciałbym dodać krótką informację dla administracji.
Wiem, że moim zachowaniem wasze zaufanie do mnie spadło do zera, lecz naprawdę zmieniłem się. Zależy mi na randze grafika i chciałbym pomóc przy rozwijaniu sieci.

Za kilka tygodni minie rok odkąd sprawiłem ostatnie trudności. Ponad to, od daty mojego unbana nie zrobiłem żadnej rzeczy niezgodnej z regulaminem.

Mam nadzieję, że dostanę szansę.

Pozdrawiam.

Edited by smvkie_
Zaktualizowanie danych
  • Lubię to! 2
  • Super 5
  • Wow 1

• Junior Admin [CR]

Wow, grafiki robią wrażenie, chociaż grafika z postacią mc, plakat reklamujący, napis bez tła oraz grafika z motywem fortnite'a nie przypadły mi do gustu. Mimo to, reszta jest naprawdę super, a szczególnie dwie ostatnie. Ja osobiście mimo to, jestem na tak z małym -, powodzenia!!

• Super 1

• Moderator Forum

Podanie bez zarzutów - ładne, estetyczne, przejrzyste. Poprawne ortograficzne, językowo. Wiek na plus. 

Jeśli to prawda i od roku nie sprawiasz problemów - a znam Cię troszkę i uważam, że jesteś fajną osobą - to myślę, że zasługujesz na szansę.

Grafiki są bardzo ładne, dobrze komponujesz kolory, kompozycja elementów też wygląda dobrze.

Podobają mi się napisy, ten jeden z zostaw repkę wyszedł gorzej, ale ogólnie są bardzo fajne 😉

Podsumowując, jestem na tak☺️

//Edit. @kayroisburning, gdyby była repka z reakcją ^^', to bym ją dała xD

Edited by Rev
  • Super 1

20 minut temu, Rev napisał:

Podanie bez zarzutów - ładne, estetyczne, przejrzyste. Poprawne ortograficzne, językowo. Wiek na plus. 

Jeśli to prawda i od roku nie sprawiasz problemów - a znam Cię troszkę i uważam, że jesteś fajną osobą - to myślę, że zasługujesz na szansę.

Grafiki są bardzo ładne, widzę, że bardzo dobrze radzisz sobie z programem do renderowania skinów 3d (jakkolwiek to się nazywa...).

Podobają mi się napisy, ten jeden z zostaw repkę wyszedł gorzej, ale ogólnie są bardzo fajne 😉

Podsumowując, jestem na tak☺️

Dziękuję za ocenę, lecz chciałbym tylko powiedzieć, że rendery skinów nie są wykonane przeze mnie  :x

• Super 1

he wy tak serio?

to są tylko kolorowe napisy i ma z tego powodu być grafikiem wow!

ja też tak umiem XD

jak by to tak działało ty by każdy miał grafika jestem na NIE

i te powody są zbyt jasne pamietajcie że jest takie coś jak gogle chrome wpisujesz sobie co chcesz i wyskakuje kopiujesz i wklejasz

Proste macie malutki muzg  jak nie wiecie co to znaczy

na NIE

Edited by GGamelok
  • Haha 5

• chxdziak changed the title to [Podanie] smvkie_
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy