Jump to content

zmiana nazwy

Kr1im
 Share

Recommended Posts

Pamiętaj, że po zmianie nicku nie możesz grać na dwóch kontach (multikonta są zakazane), na stary nick jednak możesz wejść i przenieść itemy. Możesz skorzystać z innego launchera. Ja przykładowo zmieniłam nick na koncie premium i mogłam wejść na stary nick z konta non-premium. Nie zapomnij o zgłoszeniu zmiany!

12 godzin temu, Kr1im napisał:

jakbys mogla mi wytlumaczyc jak zainstalowac launchera albo go zmienic bylbym i jak to zrobic wdzieczny

Czy jesteś na liście graczy premium? Jeśli tak napisz do administratora serwera z prośbą o zdjęcie premium z konta (w wiadomości prywatnej na forum, podaj nick i opisz problem). Następnie zainstaluj launcher non-premium (do wyszukiwarki wpisz minecraft non-premium i pobierz któryś z góry), zainstaluj launcher, wejdź na stary nick przenieś itemy na wyspę/działkę i pieniądze komendą /zaplac nick kwota lub za pomocą tabliczki ze skupem. Jeśli wystąpiłyby jakieś problemy z zalogowaniem lub samym hasłem, zgłoś się do jednego z administratorów (Rommela, Miska lub Kasistara).

Edited by Livermor_

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy