Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] NightmareXileX

Guest
 Share

Recommended Posts

1. Nick:
NightmareXileX

2. Imię:
Mam na imię Axel.

3. Wiek:
Na obecną chwilę mam 12 lat.

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl?
Gram od 2017 roku.

5. Masz mikrofon i TS3?
Posiadam zarówno mikrofon, TS3 jak i Discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję?
Kilka razy na małych serwerach oraz miałem jeden własny.

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera?
Ponad 3-5 godzin w sobotę, 2 godziny w tygodniu a w niedzielę niestety nie będę mógł moderować trybu FreeBuild, gdyż zawsze moi rodzice mają jakieś plany.

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? 
Na serwerze byłem zbanowany za reklamę innego serwera, "używanie" cheatów, ponieważ dla żartów na swoim serwerze odpaliłem cheaty ale zapomniałem zmienić wersji i dołączyłem na Crafted.pl (testowałem na swoim serwerze zmianę czcionki na czacie i przez to gdy dołączyłem na serwer Crafted.pl pograć, pewien moderator rozpoznał tą czcionkę) oraz za to że wszedłem komuś na konto za to, że zepsuł mój serwer (wiem, że nie ma wytłumaczenia, złamałem regulamin nawet jeśli było to w ramach zemsty, nie powinienem tego robić i tego żałuję). Dostałem bana na Discordzie, ponieważ gdy byłem młodszy zrobiłem banner na mój serwer MC i chciałem się pochwalić, ale nie zwróciłem uwagi że była nazwa serwera na bannerze i uznano to za reklamę. Również kilka razy dostałem punkty na forum oraz pomniejsze kary w grze. Żałuję wszystkiego co zrobiłem i przepraszam osoby które na tym ucierpiały. Od ostatniej kary wiele pracowałem nad swoim zachowaniem i będę unikał łamania regulaminu. (dostałem dzisiaj niesłusznego mute za wywoływanie spamu ponieważ chciałem pomóc komuś i chciałem oddać darmową zaklętą książkę ale ludzie zaczęli spamić na czacie zamiast msg i przez to dostałem mute'a ;-;)

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?
Mam długi staż na Crafted.pl (już prawie 4 lata) i znam komendy serwerowe oraz jak powinienem się zachowywać. Jestem pomocny oraz pracowity, gdy ktoś potrzebuje jakiegokolwiek sposobu pomocy zawsze staram się jej udzielić. Zgłaszam osoby które łamią regulamin, gdy żaden członek administracji nie jest obecny. Często gdy jestem w grze, nie ma żadnego obecnego członka ekipy FreeBuild i jako Helper mógłbym działać pod nieobecność innych Helperów. Jestem doświadczony w roli administratora i wierzę, że mógłbym wiele zdziałać na serwerze. Jestem osobą spokojną, staram się nie denerwować z byle jakich przyczyn.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
Cześć, jestem Axel i mam 12 lat chociaż w tym roku kończę 13. Lubię Anime a szczeg
ólnie Death Note'a, JoJo's Bizarre Adventure oraz Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer), przeróżne gry wideo typu Minecraft, Roblox, Undertale oraz w wolnym czasie staram się tworzyć własną grę na Robloxie. Interesuję się nauką, mikrobiologią oraz psychologią i w tych kierunkach chciałbym się udać na uniwersytet. Jestem w 7 klasie szkoły podstawowej, uczę się całkiem dobrze a najlepiej radzę sobie na informatyce oraz języku angielskim. Potrafię grać na pianinie, może nie jestem w tym mistrzem ale coś tam zagrać umiem. W wolnym czasie, lubię wychodzić z przyjaciółmi na podwórko, grać w gry, bawić się z moim królikiem rasy baranek miniaturka – Karmelem oraz czytać artykuły o chorobach i różnych drobnoustrojach. Oprócz królika posiadam również psa rasy shi-tsu, który wabi się Molly. Z reguły nie lubię spać za długo i wstaję w okolicach godziny 8-9. Poza tym, lubię podróżować po państwach i jak na razie odwiedziłem Wielką Brytanię, Czechy oraz Niemcy. Z charakteru jestem miły, wrażliwy, pomocny oraz uprzejmy. Poza szkołą mam kilka zajęć pozalekcyjnych jak kickboxing oraz kurs języka programowania LUA, gdyż język ten jest niezbędny do tworzenia gier na platformie Roblox.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy?
Owszem.

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):
Komendy działkowe:
/d zaufaj (nick): Ufasz graczowi na swojej działce i może nią zarządzać nawet pod Twoją nieobecność.
/d dodaj (nick): Dodajesz gracza na swoją działkę i może nią zarządzać kiedy jesteś aktywny na serwerze.
/d ban (nick): Banuje osobę na Twojej działce i nie może już na nią wchodzić.
/d anuluj (nick): Zabiera osobie permisje zaufanego/dodanego na Twojej działce.
/d chat: Otwiera czat działkowy który widzą tylko osoby na Twojej działce.
/d usundzialke: Usuwa twoją działkę permanentnie.
/d auto: Zajmuje Ci losową działkę. Koszt 500$.
/d zajmij: Zajmuje Ci działkę na kt
órej stoisz. Koszt 500$
Komendy ogólne:
/msg (nick gracza) (treść): Wysyłasz prywatną wiadomość do gracza.
/r (treść): Wysyłasz prywatną wiadomość do gracza do któ
rego pisałeś wcześniej (jeśli napiszesz msg do nowej osoby to /r będzie działało na tą nową osobę).
/list: Pokazuje listę graczy obecnych na serwerze oraz ich rangę.

Komendy ekonomiczne:
/pay (nick) (kwota): Płacisz osobie pieniądze o ustalonej przez Ciebie kwocie.
/konto: Wyświetlasz swoje saldo.

Komendy administratora:
/mute (nick) (długość) (powód): Wycisza gracza na określoną ilość czasu.
/kick (nick) (powód): Wyrzuca gracza z serwera.
/tempban (nick) (długość) (powód): Banuje gracza na określoną ilość czasu.
/ban (nick) (powód): Banuje gracza permanentnie.
/warn (nick) (powód): Ostrzega gracza.
/cc (powód): Wyczyszcza czat serwera.

Komendy teleportacyjne:
/tpa (nick gracza): Wysyłasz prośbę o teleportację do gracza.
/spawn: Komenda teleportująca Ciebie na spawn.
/pvp: Komenda teleportująca Ciebie na arenę PVP.
/salon: Komenda teleportująca Ciebie do salonu samochodowego.
/motory: Komenda teleportująca Ciebie do salonu z motorami.
/czolgi: Komenda teleportująca Ciebie do miejsca z czołgami.
/lotnisko: Komenda teleportująca Ciebie do miejsca z helikopterami oraz samolotami.
/sklep: GUI które wyświetla listę sklep
ów do których możesz się udać.
/ikea: Komenda teleportująca Ciebie do Ikei w któ
rej możesz znaleźć pomysły na urządzenie domku.
/regulamin: Komenda teleportująca Ciebie do tablicy z regulaminem.
/farma: Komenda teleportująca Ciebie na farmę na kt
órej możesz zabijać zwierzęta oraz łowić ryby dla pożywienia.
/skup: Komenda teleportująca Ciebie do miejsca w któ
rym możesz sprzedawać przedmioty.
/fabryka: Komenda teleportująca Ciebie do miejsca w któ
rym możesz kopać bloki za pieniądze.
/hub: Komenda teleportująca Ciebie do Hub'a czyli do miejsca w kt
ó
rym możesz wybrać tryb.
Komendy vipowskie:
/tartak: Komenda teleportująca Ciebie do tartaku w kt
órym możesz kopać i zbierać drewno.
/strefavip: Komenda teleportująca Ciebie do strefy tylko dla vipó
w w której masz różne potrzebne rzeczy oraz ruletkę.
/sklep_vip: Sklep tylko dla vipów.
/fly (tylko dla SVip): Umożliwia latanie na niektórych obszarach.
/swiezak (tylko dla SVip 50 dni): Umożliwia Ci stworzenie "Świeżaka" kt
óremu możesz nadać skin oraz nazwę, będzie za Tobą chodził dopóki go nie "odwołasz".
/dzien (tylko SVip): Robi dla Ciebie dzień.
/noc (tylko SVip): Robi dla Ciebie noc.
/ec: Otwiera przenośny enderchest.
/feed (tylko SVip): Napełnia Tw
ój pasek jedzenia do pełna.
/heal (tylko SVip): Regeneruje Twoje zdrowie do pełna.
/craft: Otwiera przenośny st
ół rzemieślniczy.
/tpahere (nick): Wysyłasz prośbę o teleportację gracza do Ciebie.
/d polacz: Łączy kilka Twoich działek kt
óre są obok siebie.
/d rozlacz: Rozłącza połączoną przez Ciebie działkę na kt
órej stoisz.

Edited by Guest

37 minut temu, _Majaq_ napisał:

Martwi mnie to, że kary mają więcej zdań niż podpunkt 9. Gdyby nie to, prawdopodobnie zmieniłabym zdanie.

Na neutral.

Byłoby mniej zdań ale chciałem dokładnie wyjaśnić powody moich banów oraz innych kar.

6 minut temu, Romus napisał:

największy minus: Nie widuje i nie pomagasz.

Ale jestem NA TAK z dużym minusem :D

Tak, wybacz, ostatnio miałem dużo lekcji i sprawdzianów i skupiałem się na nauce ale gdy będę miał wolny czas będę wchodził o wiele częściej a wogóle dzięki za dobrą ocenę. 😀

Edited by Guest

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy