Jump to content

[Propozycja] Czas działki

Wolfyxon
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: CripoGames854
2. Nazwa propozycji: Komenda zmieniająca czas na DZIAŁCE
3. Opis: Chcę żeby na działce można było zmienić czas który będzie widoczny dla wszystkich którzy są na działce.
Ale żeby czas się nie zatrzymywał tylko ciągle biegł i żeby taka zmiana kosztowała troche $.
EDIT: Żeby czas sie zatrzymywał na wybranej porze a potem zmienial w serwerowy
I żeby zmianę czasu można było zrobić co 5 minut (lub więcej).
Komenda: /d czas <rano/dzień/południe/wieczur/noc/północ> LUB /d czas <np. 3000>
4. Dlaczego akurat to: Bo wiele osób robi pokazy fajerwerków lub buduje stacje kosmiczne a to najlepiej wygląda w nocy.
I często muszą czekać aż gracze wybiorą w głosowaniu czas na noc lub na nią czekać.
A najczęściej jak się robi noc odrazu wszyscy spamią głosowaniem na dzień.

Widze że wszyscy w komentarzach wszyscy myślą że chodzi mi o czas serwera.
Powtarzam że chodzi mi o czas DZIAŁKI

Czemu nadal wszyscy myslą ze chodzi mi o globalny czas?!
powtórzę poraz setny: CZAS 1 WŁASNEJ DZIAŁKI na której jestes wlaścicielem!
Edited by CripoGames854
Edit pomysłu
  • Super 1

na nie, jest od tego głosowanie nie po to administracja to wprowadziła by nikt tego nie używał, ale zgadzam się że czasami inni gracze zmieniają za szybko porę dnia lub pogodę, raczej każdy rozumie że chodzi o czas działki bo kilka razy już to powtarzałeś, ale wtedy po co będzie głosowanie skoro będzie można sobie zmienić czas/pogodę kiedy się chce, głosowanie będzie po prostu zbędne. I zrozum że nie każdy musi się zgadzać z tym co ty, każdy ma po prostu swoje zdanie i tyle.

Edited by aga_12
  • Lubię to! 2
  • Zły 1
By Rev,

Połączyłam komentarze. Następnym razem użyj opcji 'edytuj'.

31 minut temu, Wewera napisał:

Cripogames854, chodzi w tym o to, że nie wszyscy się z tym zgadzają,nie musisz krzyczeć na nas capsem ;-;

Wiemy, że chodzi ci o czas działki, ale jeśli każdy będzie się tym bawił, no to...

Poza tym, chodzi ci o to, że np. lecisz elką na spawn (czy tam gdzieś indziej, nvm) i za każdą działką masz zmieniane dzień/noc/dzień/noc.

Gdzie w tym sens???

To ma sens.

Np. ja mam na działce stacje kosmiczną i organizuje na niej rolę playe i jak się zrobi noc odrazu wszyscy spamią głosowaniem na dzień 

Hmm w kosmosie jest jasno.

Albo jak niektórzy robią pokazy fajerwerków

Zmienianie co chwile dnia/nocy jest bez sensu. I jak mówiłeś że to będzie już tak dalej biegło, to tak wyjdziesz z działki i masz dzień a u ciebie na działce jest noc, dziwne co nie? A pokaz fajerwerków robi się w sylwestra, a skoro masz kosmos to zbuduj sobie czarne niebo i tyle

To będzie lekko niewykonalne, ponieważ stoisz na działce, niby masz noc, a wokół Ciebie jest dzień, w sensie niby księżyc, a wokół całej działki masz jasno i słońce.

Już lepiej zrobić głosowanie, i poprosić innych o /czas tak , albo jak mówiła aga, wybudować czarnym betonem niebo.

39 minut temu, Wewera napisał:

To będzie lekko niewykonalne, ponieważ stoisz na działce, niby masz noc, a wokół Ciebie jest dzień, w sensie niby księżyc, a wokół całej działki masz jasno i słońce.

Już lepiej zrobić głosowanie, i poprosić innych o /czas tak , albo jak mówiła aga, wybudować czarnym betonem niebo.

wszystko da się zrobić tylko trzeba znaleźć/stworzyć odpowiedni plugin i zsynhronizować go z innymi.

Mój kolega zna się na javie i pisze pluginy moge go spytac czy by umiał.

Wkońcu jakoś lokalny czas dla vipów jakoś jest.

Ta sama rzecz tylko żeby działało w danym terenie.

Edited by CripoGames854

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy