Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] herrrob

herrrob
 Share

Recommended Posts

1. Nick: herrrob
2. Imię:Kamil
3. Wiek:14 lat
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? na crafted.pl gram już od ponad roku
5. Masz mikrofon i TS3? tak posiadam to i to 
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? niestety nie 
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Na każdym około 1,5 godziny.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak kiedyś byłem karany za flood ale to jedynie na początku mojej przygody z Craftedem.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Bardzo lubię pomagać głównie na Survival Extreme. Ponieważ nie ma tam dużo administracji. A bardzo dużo osób potrzebuje pomocy administracji. Na extreme gram już około pół roku. Posiadam tam vipa oraz dość dużą bazę. Bardzo dużo poświęcam czasu na znajomość komend.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Kamil mam 14 lat lubię jeździć na rowerze hulajnodze i grać na gitarze. W wolnych chwilach nagrywam na youtube oraz resztę czasu spędzam na extreme. Przy grach nie denerwuję się za bardzo więc jestem raczej spokojną osobą. Moim marzeniem jest zostać helperem na jakimś serwerze. Mam 2 psy maltańczyk to fido a shih-tzu to teo.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście 

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak ponieważ czytałem wszystkie regulaminy

a i taki mały tip kliknij sobie windows i kropke polecam :)

• Super 1
  • Zły 1

Podanie przez jedną czcionkę trochę się zlewa, a zdania są krótkie i mało rozbudowane. Wydaje mi się, że nie masz 14 lat, bo widać błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Nie rozpisałeś w ogóle cheatów które znasz, przez co trudno wywnioskować jaką masz wiedzę.
Jestem na nie

Edited by Nexao

Ok, to popatrzmy.

W dniu 5.02.2021 o 11:55, herrrob napisał:

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Bardzo lubię pomagać głównie na Survival Extreme. Ponieważ nie ma tam dużo administracji. A bardzo dużo osób potrzebuje pomocy administracji. Na extreme gram już około pół roku. Posiadam tam vipa oraz dość dużą bazę. Bardzo dużo poświęcam czasu na znajomość komend.

Umiesz ty to czytać?

a i taki mały tip kliknij sobie windows i kropke polecam :)

Po co nam jakiś "mały tip". To nie ma Żadnego związku z podaniem.

na crafted.pl gram już od ponad roku

Istnieje takie coś jak duża litera. Pisze się ją dzięki: Shift + (litera) lub Caps Lock włączony + (litera). Używa się jej na początku zdania.

Również istnieje coś takiego jak kropka ( . ), której używa się by pokazać koniec zdania.

Cheatów to jakoś nie widzę.

Na Nie

W dniu 7.02.2021 o 21:30, VerAsx napisał:

jestem na NIE , ponieważ w 7. miał podac dlaczego miałby byc helperem; mam vipa i baze, i nie za bardzo postarałeś się w pisaniu. Mówie tylko żebyś wiedział na drugi raz.

w 7? bo w 7 pisze  Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Na każdym około 1,5 godziny.

jeśli chcesz oceniać ale nie patrzysz dokładnie lepiej nie oceniaj

Godzinę temu, herrrob napisał:

w 7? bo w 7 pisze  Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Na każdym około 1,5 godziny.

jeśli chcesz oceniać ale nie patrzysz dokładnie lepiej nie oceniaj

Można się pomylić, ponieważ wszystko się ze sobą zlewa. 

23 godziny temu, Grohhu_ napisał:

Ok, to popatrzmy.

Umiesz ty to czytać?

Po co nam jakiś "mały tip". To nie ma Żadnego związku z podaniem.

Istnieje takie coś jak duża litera. Pisze się ją dzięki: Shift + (litera) lub Caps Lock włączony + (litera). Używa się jej na początku zdania.

Również istnieje coś takiego jak kropka ( . ), której używa się by pokazać koniec zdania.

Cheatów to jakoś nie widzę.

Na Nie

Nie każdy musi być perfekcyjny. Instnieje coś takiego jak ,,Mieć małą wiedze,, po prostu. Wiem że tu można wyrażać własną opinnie ale nie krytykować, ani wyśmiewać. To dobrze że starasz się poprawić no ale... ale bez przesady, to jest uznawane przez innych inaczej niż ci się wydaje. Ale każdy ma inne zdanie. Ktoś może nie umieć napisać 5 rozbudowanych zdań xD, te błędy interpunkcyjne i ortograficzne mogą być przez to że ma dyslekcje ty tego nie wiesz więc nie udawaj jakiegoś nie wiadomo kogo. ,,Istnieje coś takiego jak duża litera,, no tego to on się pewnie nie spodziewał, że coś takiego jest. Dziękuje. Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy