Jump to content

[ODRZUCONE] Prosba o UB

xZiembaQx
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: ZiemniakiTeam
2. Nick osoby, która Cię zbanowała: Sztiwi, jukka
3. Długość bana: permamętny
4. Data nadania bana: 05.02.2021
5. Wyjaśnienie: chce powiedziec ze gralem na crafted i mialem odpalone yt w tle bo lubie ogolnie ogloądac i lowic rybki na crafted jest to bardziej ciekawsze oglądalem wtedy podajrze beczke i skonczyl sie odc i byl jakis odc jak szybciej kopac na serwerze chyba ***** i ja mam dwe myszki jedną tak jakby w laptopie i drugą normalną  jak weszlem zobaczylem co leci za film moje myszka w laptopie skopiowala nwm jak to wytlumaczyc skopiowalem to na crafted i z tym link na dc tego typka bo wszystko razem skopiowalem i ja chcialem cos innego napisac nwm jak sie tu wytlumaczycwklejilem to na czat crafteda i jak to zauwazylem to wyszlem z crafted bo gralem dlugo na serwiei sie zorientowalem ze wkleijlem ten film mam nadzieje ze przebaczycie bo aj nie chcialem nie kontrolowalem tego gdybym to wyslal celowo to wiedzialbym jakie sa konsekfencje bo moj kolega dostal perma za reklame dc a ja nie zrobilem celowo bo wydalem juz pieniązki i mam bardzo duzy poziom gracz 6 i ogolnie gram juz ponad 2 lata
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?poniewaz gram an crafted juz ponad 2 lata i nie zrobil bym  tego celowo bo wydalem nawet sporo pieniązkow mialem 6 poziom gracza ja bardzo przepraszam mialem duzy poziom wyspy i obiecuje ze niegdy nie popelnie takiego błedu mam nadzieje ze byly to jasne i szczera wyjasnienia dl administracj.
Edited by Jukkka
  • Lubię to! 2
By Jukkka,

Ukryłam IP innego serwera.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy