Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie]Dzinksss

Dzinksss
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Dzinksss

2. Imię: Jan

3. Wiek: 14

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Ponad 2 lata

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, posiadam również discorda.

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Około 5-7h dziennie

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Nie

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)?  Mam dużo czasu na bycie na serwerze oraz na pilnowanie serwera. Wiem też jaką kare dać za co i na jak długo ponieważ mam doświadczenie w tej branży. Piszę też podanie ponieważ gram na survival extreme od 3 dni (wcześniej grałem w inne tryby) i ani razu nie spotkałem żadnego administratora w grze. Potrafię też pracować w zespole w związku czym mam nadzieję że szybko się odnajdę w nim. Umiem opanować wszystkie sytuacje ale wole też nie zaczynać z innymi specyficznej dyskusji. Wiem że to nie jakiś wielki plus ale umiem szybko rozumować i pisać poprawnie. 

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Cześć ,jestem Jan i mam 14 lat ,mieszkam w Wielkopolsce. Interesuje mnie poza graniem jazda na desce i pływanie. Nie jestem typem człowieka który aż krzyczy żeby się odezwać ,należę to bardziej cichej grupy ludzi. Jestem pomocny ,miły ,tolerancyjny ,kulturalny ,troskliwy ,odpowiedzialny ,ambitny ,towarzyski , uroczy i takie tam. Ostatnio odkryłem moją większą wadę ,zazwyczaj nie jestem cierpliwy. Doświadczenie w administracji posiadam co jest też plusem.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście tak.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak

Cheaty/wspomagacze jakie znam:

Xray- Widzimy przez ściane bloki np. surowce, drewno, woda.

AirWalk- Podczas skakania unosisz się coraz wyżej. 

AntiAfk- Co jakiś czas podskakujemy, aby nie wyrzuciło nas z serwera z powodu bycia afk.

AntiFire- Blokuje obrażenia od ognia.

AntiPotion- Blokuje złe efekty mikstur.

Jesus- Chodzimy po wodzie. 

Fullbright- Robi się bardzo jasno.

NoFall- Spadając z wysokości dostajemy mniejsze obrażenia.

NoWeb- Nie jesteś spowolniony w pajęczynie.

Nuker- Rozwala bloki wokół ciebie.

Kill aura - Bije graczy z kilku kratek.

Spider- Wspinamy się po ścianach. 

Search- Pomaga znaleźć określony blok (bardzo podobne do Xray)

Panic- Natychmiast wyłącza wszystkie cheaty.

Speed - Umożliwia szybsze poruszanie się.

Komentarz: Bardzo mi zależy na tej roli. Jeżeli coś jest nie wystarczająco rozpisane mogę podać więcej informacji na dc Sr0ka#0002.

Powiem tak:

Takie reklamowanie swojego podania na discordzie nie jest zbyt odpowiednie lol.

image.png.001eabc13cc10d0d1947d0ce4f653c42.png

Wiek jest okej, cheatów mogło być więcej, ale przynajmniej są.

Interpunkcja niezbyt dobra, ale to też pomińmy.

Na neutral z pochyleniem na nie.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

27 minut temu, xLemka_ napisał:

Powiem tak:

Takie reklamowanie swojego podania na discordzie nie jest zbyt odpowiednie lol.

image.png.001eabc13cc10d0d1947d0ce4f653c42.png

Wiek jest okej, cheatów mogło być więcej, ale przynajmniej są.

Interpunkcja niezbyt dobra, ale to też pomińmy.

Na neutral z pochyleniem na nie.

Znaczy ok rozumiem nie każdemu się to podoba ale mamy wolność słowa jeszcze, a po drugie chyba mogę napisać że podanie wysłane co w tym złego ?

22 minuty temu, Jellonek napisał:

Zacznijmy od tego że jak faktycznie się reklamował to na Wielkie NIE

jak się nie reklamował to niech ktoś do mnie na pisze na pv itp,

Nie reklamowałem się, każdy inaczej to intepretuje ale dla mnie to tu tylko napisałem że podanie napisane i zachęcam do zostawienia komentarza. A po drugie co w tym złego ?

• Przykro mi 1

Podanie całościowo nawet ok, ale widać sporo błędów interpunkcyjnych. Cheatów dość dużo wymieniłeś i są ładnie rozpisane. Natomiast jako przyszły Helper powinieneś wiedzieć, że reklamowanie albo tak jak to ująłeś "zachęcanie do zostawienia komentarza" nie jest za bardzo odpowiednie.
Jestem na nie

Edited by Nexao

15 minut temu, Nexao napisał:

Podanie całościowo nawet ok, ale widać sporo błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Cheatów dość dużo wymieniłeś i są ładnie rozpisane. Natomiast jako przyszły Helper powinieneś wiedzieć, że reklamowanie albo tak jak to ująłeś "zachęcanie do zostawienia komentarza" nie jest za bardzo odpowiednie.
Jestem na nie

Przeczytałem specjalnie drugi raz i nie znalazłem ani jednego błędu ortograficznego i interpunkcyjnego, a tak jak pisałem mam wolność słowa i mogę napisać co chcę. Reklama to by była jakbym podał link lub coś a ja nawet nie podałem nazwy a tu i na dc mam inna nazwe.

W dniu 8.02.2021 o 12:25, Dzinksss napisał:

Przeczytałem specjalnie drugi raz i nie znalazłem ani jednego błędu ortograficznego i interpunkcyjnego, a tak jak pisałem mam wolność słowa i mogę napisać co chcę. Reklama to by była jakbym podał link lub coś a ja nawet nie podałem nazwy a tu i na dc mam inna nazwe.

No ja widzę cały czas te błędy interpunkcyjne i nawet ich nie poprawiłeś. Po wyrazie stawia się przecinek, a nie po spacji ,taka tylko moja opinia

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy