Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] Kakarotoo

ViTeen
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: ViTeeen
2. Nick oskarżonego: Kakarotoo
3. Data zdarzenia: 2021-01-29 godzina około 18:08
4. Wyjaśnienie: Gracz używa cheatów takich jak killaura, prawdopodobnie czegoś jeszcze, lecz tego nie mam na nagraniach. Przyszedł on na niewidce, ponieważ
wiedział, że nagrywam. Na początku nagrania widać jego tarczę, której używa w późniejszych częściach filmu, poza tym widoczne są strzały wbite w gracza,
którymi dostał będąc w lawie. Najbardziej widać od 0:34 (Przy spowolnieniu 0,25 widać, że gracz uderza w powietrze, a i tak dostaje od niego hit.
5. Dowody:
  • Lubię to! 1
  • Super 3
  • Haha 1

1 minutę temu, Kakarotoo napisał:

Więc tak, masz lagi na nagraniu potem obrywałeś od ognia  po 2 gram na Lunar client to nie cheaty po 3 masz słabe dowody i miej lepsze dowody.

Obrywałem od ognia, ale oprócz tego widać particle od uderzeń, a dowody to już administracja oceni. A i ja nie widzę lagów na tym nagraniu.

• Lubię to! 2

a i jest coś takiego jak montian blur to się dzieje że wszystko jest płynne 

Ehh to co widać jestem czysty zobacz se mojego skila na filmach jak ja się kiedyś biłem jak pros  w porównaniu do mnie jesteś pestką dla mnie ; ) . na przyszłość 

• Haha 1
By MrKokos,

Połączyłem posty następnym razem użyj opcji "edytuj"

Motion blur to rozmycie, pozostawia smugę, na nagraniu nie ma niczego takiego. A co do twojego "skilla" to wiem, że dostałeś bana na trybie creative za cheaty na nicku Vegeta_SSG, więc nie byłbym taki pewien, czy jesteś "czysty".

• Lubię to! 2
  • Super 2
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy