Jump to content

pomoc


Mc_Geonix
 Share

Recommended Posts

Witam, miałem konto na Crafted.pl, miałem nick StargardHeroes lecz kiedy chciałem się zalogować, pokazywało mi, że nie zostałem zarejerstrowany. Zapewne to przez to, że nie grałem od więcej niż miesiąca i konto mi się usuneło. Stworzyłem nowe konto i kiedy chciałem przełożyć itemy ze starego konta na nowe to jak mówiłem najprawdopodobniej straciłem konto i nie mogę tego zrobić. Chciałem się zapytać czy mogę jakoś odzyskać stracone itemy, ponieważ miałem ich sporo oraz czasami wydawałem na nie pieniądze i nie chciałbym ich tak po prostu stracić, nie mam dowodów lecz chciałbym wiedzieć czy i tak mogę odzyskać itemy. Miałem również vipa.

 

Edited by StargardHeroes
Link to comment
Share on other sites

Mój brat grający na tym koncie po prostu zmienił nick ;/ od jednego Helpera na serwerze dostałem porade abym napisał do Rommela ale kiedy chciałem napisać to pokazało ,,Rommel nie przyjmuje wiadomości'' powinienem zgłosić to tutaj na forum?

Link to comment
Share on other sites

Możesz napisać jeszcze do Kasistara lub do Miśka. Itemy możesz sobie przenieść sam wchodząz ze starego nicku i sobie je dając. Raczej to mało prawdopodobne, aby stare konto mogło się samo usunąć, więc sprawdzć, czy na pewno nie ma żadnej literówki. W sprawie VIPa możesz jeszcze napisać do Kasistara lub Miśka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy