Jump to content

[PRZYJĘTE] [propozycja] powrót magicznego kilofa

Puszek_Okruszek9
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Puszek_Okruszek9
2. Nazwa propozycji: powrót magicznego kilofa
3. Opis: Będzie można  wytworzyć "magiczny kilof"
4. Dlaczego akurat to: Czy wy też mieliście tak jak ja że chcielibyście zniszczyć spawner/bedrock a [email protected]+ nie było na serwie kiedy  ty? Dlatego moim zdaniem powinno to zostać przywrócone robiło by się go tak jak na /generator.
Edited by Puszek_Okruszek9
  • Lubię to! 1

To chyba compan musi się tym zająć. Jestem oczywiście na TAK. Szczególnie denerwowało mnie (jak byłem na wyspie kolegi i on miał lidera) że żeby zniszczyć moje spawnery potrzebowałem (czasami) zgody lidera, a jak by kilof naprawili to zgoda nie byłaby potrzebna. 

• Lubię to! 1

Wyraźnie napisane jest, że kilof nie działa, ale to nie znaczy, że nie zostanie on naprawiony.

Nie mam pojęcia po co powstają takie propozycje.

Weźmy przykład z bota na dsc, nie powstały propozycje na temat jego przywrócenia, a jednak jest on obecnie naprawiany.

Zapewne, będzie tak samo z kilofem.

Na nie, z powodów wymienionych wyżej. (Sama bym jednak chciała, aby owy kilof powrócił)

• Moderator Forum

Chyba jasne, że każdy, łącznie z administracją jest na tak.

Spoiler
W dniu 7.02.2021 o 21:00, Jablonek napisał:

To chyba compan musi się tym zająć. Jestem oczywiście na TAK. Szczególnie denerwowało mnie (jak byłem na wyspie kolegi i on miał lidera) że żeby zniszczyć moje spawnery potrzebowałem (czasami) zgody lidera, a jak by kilof naprawili to zgoda nie byłaby potrzebna. 

Haha, już widzę te wszystkie zdenerwowane nobki - 'dodałem go a on zabrał mi podpis doknesa, zabił pieska i ukradł spawnery". Cytat prawdziwy z wyłączeniem pogrubionej części x)

Co za desperat z tego złodzieja xD

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy