Jump to content

[ODRZUCONE] podanie (Fabikpro5)

Fabixeno331
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Fabikpro5

2. Imię:Fabian

3. Wiek:13 lat

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? okolo 2 lata

5. Masz mikrofon i TS3? tak mam

6. Pełniłeś/Aś kiedyś podobną funkcję? nigdy nie pełniłem tej funkcji

7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków 

Helpera? No tak około 2h lub więcej

8. Czy kiedykolwiek byłeś/Aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? na serwerze 1 raz za kopanie na afku

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? pomagam innym graczom jak jestem na serverze, bardzo lubie grać na serverze crafted.pl i nawet duzo gram razem z moim kolegom kacker. jestem posłuszny gdy wyższa ranga cos do mnie mówi i nie marudze.  byl bym bardzo pomocny na serverze gdybym dostal range helpera (oczywiscie bardziej pomocny niż teraz). Ucze sie na moich błedach i sie nie poddaje tylko próbuje pomuc graczowi aż sam naprawde nie będe mial zielonego pojecia jak mu pomóc.

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Fabian mam 13 lat mieszkam w Danii lecz pochodze z Polski. W Danii mieszkam okolo 11 lat a w Polsce mieszkałem około 2. lubię pomagać innym jeżeli potrzebują pomocy albo jeśli się pytają. Kocham grac na serverze Crafted.pl skyblock. mam 2 siostry i psa (i mame i tate).często jestem na dworze i gram w piłkę lub koszykówkę. w szkole nie mamy ocen ale jestem najlepszy w klasie do matematyki. moje marzenie jest zostać co najmniej helperem skyblocka.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak  nawet kilka razy

12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera SkyBlock, ale te poniżej są wymagane):                           

/w usun: nie istnieje

/w zapros nick: zaprasza wybranego gracza na wyspe

/w coop nick: daje tymczasowy add na wyspe (tylko dla vip/svip)

/report: reportujemy gracza

/w wykop nick: wykopujemy gracza z wyspy

/skup(dokładna informacja): otwiera nam się menu gdzie mozemy spszedac nasze rzeczy za $

Komendy dla wysp

/w: teleportuje cię na własną wyspę (lecz gdy nie posiadasz wyspy wyswietla ci sie menu wysp)

/w opusc: opuszczasz wyspę do której należysz (lecz jeżeli masz lidera na wyspie musisz najpierw dać lidera komuś innemu)

/w wyrzuc: wyrzuca gracza dodanego do wyspy

/w lider: daje lidera wybranemu graczowi na wyspie

/w ustawdom: ustawia ci  miejsce w którym się pojawisz po wpisaniu komendy /w

/w tp (nick): teleportuje na wyspę gracza który posiada tabliczkę [witaj]

/w menu: na chacie wyświetlają ci się wszystkie komendy twojej wyspy

/w reset: resetuje twoją wyspę

Komendy nether

/pomoc nether: na chacie wyświetlają się nam informacje o netherze np. wymagania pieniężne.

Komendy vip/svip

/fly: włącza tobie latanie (tylko dla svip)

/ec: włącza tobie enderchesta 

/craft: włącza tobie przenośny crafting

/w ustawienia: umożliwia zmianę specjalnych ustawień  wyspy

/dzien lub /noc: ustawia porę dnia na twojej wyspie

/sklepvip: otwiera menu w którym można kupić rzeczy nie występujące w sklepie dla graczy

/skupvip: otwiera menu w którym można sprzedać bloki drożej niż w skupie dla graczy

/back: teleportuje nas do miejsca w którym umarlismy

Warpy

/spawn: teleportuje cię na Spawn skyblocka

/generator: teleportuje cię do miejsca gdzie jest ukazany jest crafting generatora stona i magicznego kilofa

/kopalnia: teleportuje cię do kopalni gdzie można kopać kobel i minerały(jesli mamy vipa lub svipa mozna tez uzyc komendy /kopalniavip)

/strefavip: teleportuje cię do strefy vip (tylko dla vipa lub svipa)

/farma: teleportuje cię na farmę gdzie można zabijać świnki i zdobywać jedzonko

/farmavip: teleportuje cię na farmę gdzie można zabić świnie krowy, kury lub króliki (tylko dla vip+)

/lowisko: teleportuje cię na staw gdzie można łowić ryby oraz kupić wędkę.

/helikoptery: teleportuje cię do miejsca gdzie można kupić helikoptery a także obejrzeć ich  prędkość

/miotly: teleportuje cię do miejsca gdzie można kupić miotły a także zobaczyć ich prędkość

/luckyblocki: teleportuje cię do miejsca gdzie można kupić lucky blocka

/kosciol:teleportuje cię do miejsca gdzie mozesz wziac slub

Inne komendy

/c: otwiera zadania wyspy

/sklep: otwiera menu w którym można kupić rzeczy

/pomoc: otwiera ci menu z najważniejszymi rzeczami dla początkujących

/msg nick: pisze do wybranego gracza prywatną wiadomość

/kit gracz: co 24h możesz odebrać  zestaw z kamiennymi itemami i 10 magicznymi ciastkami

Edited by Fabikpro5

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy