Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] Shinigami


Matix00
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: Matix00
2. Nick oskarżonego: Shinigami
3. Data zdarzenia: Dzis chyba
4. Wyjaśnienie: Moderator przyjął skarge, w której dowody są zmodyfikowane w istotny sposób i nie ukazują całego ekranu, cytat z regulaminu: "§1.9 Dowody nie mogą być zmodyfikowane w sposób istotny."
5. Dowody: Link do skargi: 
  • Super 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Super Moderator Forum

Po pierwsze, były dwie takie same skargi, jedyne co się różniło to dowody. Proszę, tu masz link: https://crafted.pl/topic/52225-przyjęte-skarga-xnekoo_/

To co miałem zrobić według Ciebie? Odrzucić ją? Polecam, przed napisaniem takiej skargi sprawdzić czy nie wydarzyło się coś takiego, jak opisałem.

Po drugie, na dowodach jasno było widać złamanie regulaminu.

Po trzecie, jako iż jest to forum, sam znalazłem ten status, co nie było dla mnie problemem.  Było dla mnie jasne to, że dowody nie są w żaden sposób podrobione. A właśnie przed tym na zabezpieczać punkt 1.9 regulaminu tego działu.

Sprawa nr 4: 

23 minuty temu, Matix00 napisał:

nie ukazują całego ekranu

Gdziekolwiek masz napisane, że musi być to cały ekran? Bo coś mi sie nie wydaje, żeby w regulaminie działu tak było. "§1.9 Dowody nie mogą być zmodyfikowane w sposób istotny." No cóż, mój wzrok już nie ten sam, co dawniej. Chyba coś mi umknęło, bynajmniej wg tego co ty piszesz.

Życzę miłego wieczoru, pozostawiam do rozpatrzenia wyższej administracji.

  • Super 7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy