Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] __Molly___

__Molly___
 Share

Recommended Posts

1. Nick: __Molly___
2. Imię: Natalia.
3. Wiek: 14.
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od ponad roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Posiadam mikrofon, a TS3 założę jak mnie przyjmiecie.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, lecz był to mały serwer.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Myślę że od 3 do 7 godzin dziennie.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Tak, byłam kilka razy karana na serwerze, lecz za małe przewinienia. Kilka razy miałam muta, a także raz bana za przeszkadzanie administracji. Bardzo przepraszam za utrudnianie pracy w tamtym momencie.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Gram na craftedzie już od dłuższego czasu i często zauważam osoby które nie przestrzegają regulaminu. Chciałabym pomóc w karaniu ich. Wydaje mi się że mogłabym spędzać wystarczająco dużo czasu na serwerze. W minecrafta też gram już pare lat i umiem rozpoznać troche cheatów. Bardzo bym chciała żebyście mnie przyjeli ponieważ chcę pomóc w rozbudowywaniu serwera. Myślę że mam wmiare dobrą reputację pośród graczy.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Niestety pisanie o sobie nie jest moją mocną stroną ale postaram się to zrobić jak najlepiej. Nazywam się Natalia. Moim hobby jest jazda konna, lecz także jestem muzykiem. Gram na klarnecie od 5 lat, a od roku także na pianinie. W minecrafta gram już od ponad 6 lat, lecz nie uważam się za zbyt dobrą w te gre. Zazwyczaj gram na sve 15, ale jakbym została helperem to oczywiście grałabym na każdej wersji. Grałam też przez jakiś czas na creativie, lecz od kąd mam nowe konto raczej już nie gram tam.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak, uważam że bez przeczytania regulaminu nie powinno sie grać na serwerze.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak, jak już pisałam najczęściej grałam na 1.15.2 ale będę też grać na innych wersjach.

Cheaty które znam:
Killaura - Cheat pozwala na nie celowanie a trafianie a także bicie tyłem, lub bokiem.
x-ray - Dzięki niemu można patrzeć przez inne bloki, wspomaga w kopaniu surowców.
Fly - Jak sama nazwa mówi, cheat na latanie.
Jezus - Wspomagacz pozwala na chodzenie po wodzie.
No fall - Nie dostaje się obrażeń od upadku.
Full bright - Dzięki niemu widzi się w ciemności.
Speed - Pozwala na szybsze poruszanie się.
Regen - Szybka regeneracja.
Freecam  - Pozwala na latanie jak na gm3.

Wymieniłam te które wdług mnie są najbardziej podstawowe.

Edited by __Molly___
  • Super 5
  • Haha 2

A więc wiem że jesteś 08 więc nie ładnie kłamać w wieku. Małe przewinienia? miałas bana za utrudnianie pracy administracji i wiele mutów. Bardzo często widzę jak używasz wulagyzmów.  Ty nie możesz a musisz grać na każdej wersji sve. Zdania słabo napisane w podpunkcie 10 nie miałaś napisać gdzie grasz, jak mijało twoje życie na craftedzie tylko zdania o sobie. Więc jestem na stanowcze NIE.

Przypominam że to moja opinia grając z tobą długi czas jestem w stanie stwierdzić że nie nadasz się do tej pracy. Życzę Powodzenia 

• Lubię to! 1
  • Super 3

10 minut temu, Karotka_pl napisał:

A więc wiem że jesteś 08 więc nie ładnie kłamać w wieku. Małe przewinienia? miałas bana za utrudnianie pracy administracji i wiele mutów. Bardzo często widzę jak używasz wulagyzmów.  Ty nie możesz a musisz grać na każdej wersji sve. Zdania słabo napisane w podpunkcie 10 nie miałaś napisać gdzie grasz, jak mijało twoje życie na craftedzie tylko zdania o sobie. Więc jestem na stanowcze NIE.

Przypominam że to moja opinia grając z tobą długi czas jestem w stanie stwierdzić że nie nadasz się do tej pracy. Życzę Powodzenia 

Karociu, po pierwsze nie jestem 08 tylko 06. Co do bana, bardzo przepraszam za tamten incydent. Muty miałam najwyżej 3 razy, a wulgaryzmów na craftedzie nie używam, więc bardzo bym prosiła o nie osądzanie mnie o rzeczy których nie zrobiłam. ( Przypominam sobie tylko jedną sytuacje kiedy przeklnęłam na serwerze, ale zostałam już za to ukarana)

• Zły 1

1 minutę temu, __Molly___ napisał:

Karociu, po pierwsze nie jestem 08 tylko 06. Co do bana, bardzo przepraszam za tamten incydent. Muty miałam najwyżej 3 razy, a wulgaryzmów na craftedzie nie używam, więc bardzo bym prosiła o nie osądzanie mnie o rzeczy których nie zrobiłam. ( Przypominam sobie tylko jedną sytuacje kiedy przeklnęłam na serwerze, ale zostałam już za to ukarana)

Jesteś 06 a chodzisz do 6kl weź nie oszukuj ludzi, sama mówiłaś że już od 7kl idziesz do normalnej szkoły wiec.

Widać wiesz że lepiej było nie kłamać w tym wieku bo każdy wie ile masz lat naprawdę.

18 minut temu, Kub3cz3KK napisał:

Nie. Nie wszystko jest prawdą wiec NIE.

Nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski, lecz wszystko w tym podaniu jest prawdą.

13 minut temu, Karotka_pl napisał:

Jesteś 06 a chodzisz do 6kl weź nie oszukuj ludzi, sama mówiłaś że już od 7kl idziesz do normalnej szkoły wiec.

Widać wiesz że lepiej było nie kłamać w tym wieku bo każdy wie ile masz lat naprawdę.

Wiem  że często lubie żartować o swoim wieku, ale serio nie musisz aż tak upierać się z tym 08. Co do tego że ide do normalnej szkoły to mówiłam że za rok, ponieważ jestem w popołudniowej szkole muzycznej i w tym roku ją kończe.

Edited by __Molly___

6 minut temu, __Molly___ napisał:

Nie wiem z kąd wyciągnąłeś takie wnioski, lecz wszystko w tym podaniu jest prawdą.

Wiem  że często lubie żartować o swoim wieku, ale serio nie musisz aż tak upierać się z tym 08. Co do tego że ide do normalnej szkoły to mówiłam że za rok, ponieważ jestem w popołudniowej szkole muzycznej i w tym roku ją kończe.

Ej to na dc kłamałaś czy tu kłamiesz? Bo chce sie dowiedzieć.

8 minut temu, __Molly___ napisał:

Nie wiem z kąd wyciągnąłeś takie wnioski, lecz wszystko w tym podaniu jest prawdą.

skąd* jak już, nie kłamałaś teraz kłamiesz jest wiele osób które potwierdzą to co teraz piszę.

1 minutę temu, Karotka_pl napisał:

skąd* jak już, nie kłamałaś teraz kłamiesz jest wiele osób które potwierdzą to co teraz piszę.

Dziękuje za poprawinie, i niestety to co mówisz nie jest prawdą sama wiesz, że ani nie wyglądam, ani nie brzmię na rocznik 08, a także wiesz że to były tylko żarty. Równie dobrze mogłabym ci powiedzieć że mam 10 lat i byś mi uwierzyła.

2 minuty temu, __Molly___ napisał:

Dziękuje za poprawinie, i niestety to co mówisz nie jest prawdą sama wiesz, że ani nie wyglądam, ani nie brzmię na rocznik 08, a także wiesz że to były tylko żarty. Równie dobrze mogłabym ci powiedzieć że mam 10 lat i byś mi uwierzyła.

To że masz głos na więcej to się zgodzę ale nie wiem czy w rekrutacji do teamu się żartuje? czy mając urodziny mówisz że masz 12 zamiast powiedzieć "prawdę" dla ciebie że 14 więc nie wiem 

• Super 1

2 godziny temu, Karotka_pl napisał:

To że masz głos na więcej to się zgodzę ale nie wiem czy w rekrutacji do teamu się żartuje? czy mając urodziny mówisz że masz 12 zamiast powiedzieć "prawdę" dla ciebie że 14 więc nie wiem 

Karociu naprawde nie mam ochoty się z tobą kłucić bo wiem że nie odpuścisz. Podczas moich urodzin nie przypominam sobie żebym mówiła które to były urodziny, a w rekrutacji do teamu też jestem prawie pewna że napisałam 14 lat.

2 godziny temu, jun_ok napisał:

Jestem na nie żenada xd

edit: To Kamilka czy Natalka?  Nie ładnie tak kłamać oby cię nie przyjeli.

Przepraszam, tak w tym przypadku to ja wprowadziłam w błąd. Na imie mam Natalia lecz wolę jak mówią na mnie kamila.

• Haha 1

Zacznijmy od tego że mało cheatów dałaś, a helper powinien znać cheaty żeby mógł reagować.

Ty nie możesz, tylko musisz grać na każdej wersji sve, helper ma obowiązek pomagać na danym trybie, a sve to jeden tryb w 3 wersjach.

Brak ts"a to brak rekrutacji, 2 część rekrutacji odbywa się właśnie na teamspeaku, więc powinnaś mieć ts"a.

Za małe przewinienia?, Konkretnie opisz.

Jestem na NIE, do tego jeszcze powody u karotki.

• Super 1

13 minut temu, __Molly___ napisał:

Karociu naprawde nie mam ochoty się z tobą kłucić bo wiem że nie odpuścisz. Podczas moich urodzin nie przypominam sobie żebym mówiła które to były urodziny, a w rekrutacji do teamu też jestem prawie pewna że napisałam 14 lat.

Przepraszam, tak w tym przypadku to ja wprowadziłam w błąd. Na imie mam Natalia lecz wolę jak mówią na mnie kamila.

no to jak widać nie napisałaś że 14 tylko 12. Sama kiedyś na gł mówiłaś że masz 12 lat  a  wszystkim mówisz że masz 14 bo masz taki głos.

Dziekuje pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy