Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] VerAsx

sk0rupiak
 Share

Recommended Posts

1. Nick: VerAsx
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 13 (myślę że to nie wielki kłopot ważne żebym się dobrze sprawdzał).
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Na Craftedzie gram od około roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Tak posiadam mikrofon i TS3.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak pełniłem podobnął funkcje na serwerze znajomych.
7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? Jako Helper i jako normalny gracz jestem bardzo aktywny w grze, często około 12 godzin dziennie ale normalnie około 6 na każdej wersji starał bym się przebywać dziennie przynajmniej po 1/2 godzinach.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Byłem raz karany za współpracę z cheaterem ale myślę że każdemu zdążają się błędy i nie można mnie od razu przez jedną rzecz skreślić z roli Helpera. A tak to miałem kilka razy muta, ale już więcej się to nie powtórzy.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Myślę że warto było by mnie przyjąć ponieważ jestem często w godzinach nocnych w grze w porównaniu do innych Helperów, a wtedy często widuję jak ktoś obraża, albo lata na fly na spawnie. Znam się też dobrze na cheatach, znam ich wiele. Lubię też bardzo pomagać innym w miarę moich możliwości, można zawsze na mnie liczyć. Znam komendy
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Adrian mam 13 lat lubię gotować, jeździć na rowerze lubię się wspinać. Lecz w tym okresie przez zaistniałe okoliczności nie robię często tego co lubię robić najbardziej ale staram się zadowolić tym czym mogę, więc gram :). Uwielbiam też zwierzęta, moim ulubionym zwierzęciem jest żółw. Lubię też jeść słodycze.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak czytałem i zrozumiałem.

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Tak, jestem świadom. 

Cheaty jakie znam:
AntiAfk - co jakiś czas podskakujemy, aby nie wyrzucilo nas z gry.
CaveFinder - widzimy przez ściany inne jaskinie.
Fullbright - widzimy w ciemności.
ClickAura - atakujemy najbliższą osobę.
Aimbot - automatycznie ustawia celownik broni na przeciwnika.
Criticals - zadajemy większe obrażenia.
Fly - daje możliwość latania.
ChestESP - pokazuje gdzie są skrzynki w pobliżu.
Freecam - zostajemy tak jakby odłączeniu od świata i sterujemy po prostu sobą jak byś my byli w trybie kreatywnym. 
Jezus - chodzimy po wodzie.
KillAura - atakujemy najbliższą osobę z kilku kratek.

Edited by VerAsx
  • Lubię to! 2
  • Super 4
  • Haha 1
  • Wow 2

To że go nie lubicie bo wam koledzy z discorda nagadali to nie znaczy , że mavie być na NIE. Ver jest sztos i jakbyście się z nim poznali to byście się też przekonali. A i tak podanie bardzo długie wszystko jest prawdą i widać że się stara i że sprawdzi się jako helper. Przecież w nocy jest bardzo mało adminów a Ver często siedzi nawet do 4. Według mnie zasłużone TAK.

14 minut temu, ProKaktuz123 napisał:

Na duże NIE, stwarzasz multi konta a to zabronione w regulaminie.

Podałbyś jakies dowody albo ssy? Każdy tak może gadać, a przez ciebie i syf jaki rozprowadzasz mnie głowa boli.

• Super 1

Teraz, PolskiCheater06 napisał:

Na nie i tak dostałeś druga szanse i dalej grasz i pomagasz cheaterom. Nie widzialem również dzielenia IP chomikEz na którym grałeś podczas bana na VerAsx. 

Sama nazwa wskazuje, że sam czysty nie jesteś XDDDDDD

• Lubię to! 1
  • Haha 2

5 minut temu, VerAsx napisał:

Hej wiem że mieliśmy spiny i wgl ale ocencie moje podanie pod stopniem tego jak jest napisane i sami wiecie jak jest więc...  

Właśnie. Podanie naprawde dobre a nocny helper sie bardzo przyda by zwalczać cheaterów i ludzi z niewyparzonym jęzorem.

Teraz sprawdziłem cheaty, które wymieniłeś. Znalazłem plagiat cheatow z strony internetowej. Nie chcę robić reklamy to poprostu wstawię ss-y. Jeśli jakiś admin chce to zweryfikować pisać pw po linka do strony lub skopiowac cheaty z podania i wkleić do wyszukiwarki 

Screenshot_20210207_221930.jpg

Screenshot_20210207_221829.jpg

Screenshot_20210207_221701.jpg

Screenshot_20210207_221639.jpg

Oceniam pod względem z którego cie znam, podanie zostanie odrzucone przez plagiat cheatow. Niee polecam ;>

• Wow 1

znałem te cheaty ale nie umiałem ich dobrze ująć w słowa/podać dokładnego tłumaczenia więc wspomogłem sie internetem. Rownie dobrze mogłbym mniej napisać i mało by to zmieniło. A myślę że wyszukanie dokładnego tłumaczenia nie jest zabronione.?

Edited by VerAsx

Przykre jest to, że żeby moderatorzy zaakceptowali podanie nie można mieć ŻADNYCH wrogów. Bo jak masz wrogów to oni bez powodu napiszą, że są na nie, bo cię nie lubią i będą wytykać każdy twój błąd chociaż wcale nie są lepsi...

• Przykro mi 2

2 minuty temu, Kub3cz3KK napisał:

Przykre jest to, że żeby moderatorzy zaakceptowali podanie nie można mieć ŻADNYCH wrogów. Bo jak masz wrogów to oni bez powodu napiszą, że są na nie, bo cię nie lubią i będą wytykać każdy twój błąd chociaż wcale nie są lepsi...

Sam sobie na nich zapracował;>

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy