Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] afroxx12345

Nekotqki
 Share

Recommended Posts

1. Nick: afroxx12345
2. Imię: Antoni
3. Wiek: 11 (Rocznikowo)
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Ponad 1,5 roku.
5. Masz mikrofon i TS3? Mikrofon posiadam, aczkolwiek TS3 Mogę zawsze pobrać
Discord Tak
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Owszem, byłem technikiem na mniejszym serwerze na którym gram z przyjaciółmi.
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Zależy ale raczej od 1h - 6h czasami wcale.
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na forum mam 24 punkty ostrzeżeń 15 z nich, są dlatego, że dopiero poznawałem forum. A na serwerze tylko raz za alternatywne zabijanie raz i chyba 4 razy zostałem wyciszony.
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Dlatego, że znam się dobrzę na komendach umiem robić mikstury w Minecraft i znam się na craftingach prawię wszystkiego. Po drugię na serwerze gram od 1,5 roku, więc mam już jakąś wiedzę o craftedzie. Po trzecie czasami już trochę pomagałem nowym osobą raz zrobiłem nawet giveaway. Po czwarte i ostatnie umiem szybko pisać, aczkolwiek bez używania znaków Polskich.
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć, mam na imię Antoni i mam rocznikowo 11 lat. Moim Hobby jest granie w Minecrafta w, którym spędziłem wiele godzin, ponieważ gram w niego od 8 lat. Jestem osobą nie posiadającą wielu przyjaciół, więc Crafted.pl to brama do innego świata mogę zawszę z kimś popisać, coś z kimś zbudować. Oprócz tego moim drugim hobby jest matematyka, ponieważ gdybym nie znał się na matematyce to nie umiałbym budować moim sposobem, ale na temat matematyki nie będę się rozpisywać.

Jestem Osobą najczęściej miłą ale łatwo mnie zdenerwować ale na chacie nie zaczynam wtedy spamić wulgaryzmami.

11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera FreeBuild, ale te poniżej są wymagane):

Komendy działkowe

/d auto Tworzy działkę za 500$.

/d zajmij Zajmuję działkę na której stoisz za 500$.

/d dodaj <nick> Dodajesz osobę, która może budować, gdy jesteś Online.

/d zaufaj <nick> Dodajesz osobę,która może budować, gdy jesteś Online i Offline.

/d biom Pozwala zmienić biom działki.

/d dom Teleportuje na własną działkę.

/d tp <nick> Teleportuje na działkę innego gracza.

/d ocen <1-10> Ocenia działkę w skali 1/10.

/d kick <nick> Wyrzuca wybraną osobę z działki.

/d ban <nick> Banuje wybraną osobę na działce.

/d anuluj <nick> Anuluje dodanie/zaufanie.

/d pomoc Wyświetla komendy dotyczące działek.

Komendy kit

/kit gracz Daje kit gracz.

/kit vip Daje kit vip.

/kit svip Daje kit svip.

Komendy Ślubowe

/kosciol Teleportuję do kościoła.

/partner poslub <nick> Poślubia osobę, gdy stoisz z nią na zielonym dywanie w kościele.

/partner rozwod Rozwodzisz się z partnerem, gdy stoisz na zielonym dywanie w kościele.

/partner Ustawdom ustawiasz dom dla ciebie i twojego partnera.

/partner tp Teleportuję do partnera.

/partner Ulecz <1-20> leczysz swojego partnera.

/partner prezent Daję przedmiot trzymany w ręce dla partnera.

Komendy chatu prywatnego

/msg <nick> <wiadomość> Wysyła prywatną wiadomość.

/r <wiadomość> Wysyła prywatną wiadomość osobie z, którą wcześniej pisałeś.

/ignore <nick> Blokuję możliwość prywatnego pisania wybranej osobię.

/unignore <nick> Anuluje /ignore <nick>.

Komendy Inne

/spawn Teleportuję na spawn.

/pomoc Wyświetla wszystkie komendy.

/vip Wyświetla możliwości vipa.

/svip Wyświetla możliwości svipa.

/regulamin Wyświetla regulamin.

/forum Wyświetla link do forum.

Edited by Afeoo_UwU

A więc tak, według mnie mógłbyś dodać pogrubioną czcionkę w samych pytaniach, ponieważ podanie trochę się zlewa. Widać błędy ortograficzne, jak i interpunkcyjne - radzę poprawić. W punkcie 9 i 10 zdania, są nawet ładne, ale twój wiek, jest trochę za niski jak na potencjalnego Helpera, polecam spróbować za rok/dwa.

Jestem na nie

Edited by Nexao

13 godzin temu, Afeoo_UwU napisał:

aczkolwiek TS3 Nie

Jaki problem zainstalować?
Powtarząją się wyrazy takie jak: aczkolwiek.
Na twój wiek nauczył bym się bardziej ortografii niż pisania podania na helpera.
Nie myśl że jak napiszesz pare zdań to cię przyjmą.

25 minut temu, Afeoo_UwU napisał:

to tylko podanie testowe za miesiąc lepsze

To nie ma sensu. Jak już piszesz to staraj się pisać dokładnie a nie "za miesiąc będzie lepsze"
a skąd kto wie jakie napiszesz.
Widuje ale bardzo rzadko. Gram od 13/14 do 19 i widzę chat i wogule nie jesteś aktywny na chacie.
Jestem na wielkie Nie, naucz się ortografi i jak będziesz miał już 13 lat zacznij pisać podanie.

Dobra, zobaczmy ten (jak to nazwał Mati) "Ciężki orzech do zgryzienia"

14 godzin temu, Afeoo_UwU napisał:

Dlatego, że znam się dobrzę na komendach umiem robić mikstury w Minecraft i znam się na craftingach prawię wszystkiego

No tak wiemy, znasz tamto, znasz siamto, ale co to ma wspólnego z zawodem Helpera?

prawię

Mam 99% pewności że pisze się "prawie"

Po drugię na serwerze gram od 1,5 roku, więc mam już jakąś wiedzę o craftedzie. Po trzecie czasami już trochę pomagałem nowym osobą raz zrobiłem nawet giveaway. Po czwarte i ostatnie umiem szybko pisać, aczkolwiek bez używania znaków Polskich.

Ta ta ta, tylko gdzie tu są rozbudowane zdania?

drugię

*drugie

Obecnie moja ocena to: Na Nie

Na nie. 

Nie masz TS3,

masz dopiero w  tym roku 11 urodziny (czyli pewnie masz 10),

kary również na minus,

W dniu 7.02.2021 o 19:41, Afeoo_UwU napisał:

Po czwarte i ostatnie umiem szybko pisać, aczkolwiek bez używania znaków Polskich.

ortografia na minus również, "polskich" pisze się z małej litery,

W dniu 7.02.2021 o 19:41, Afeoo_UwU napisał:

Cześć, mam na imię Antoni i mam rocznikowo 11 lat. Moim Hobby jest granie w Minecrafta w, którym spędziłem wiele godzin, ponieważ gram w niego od 8 lat.

jak niby możesz mieć 11 lat i grać w Minecraft od 8 lat?

No i ogólnie estetyka również na minus,

a na serwerze cię nie widuje.

Edited by xazia

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy