Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie na budowniczego

fajnyKrzych
 Share

I jak?  

36 members have voted

1. 1. CZY MÓGŁBYM ZOSTAĆ BUDOWNICZYM

• TAK!! ŁADNIE BUDUJESZ!
    • NIE!! NIE WSZYSTKO NIE TAK!

Recommended Posts

1.nick fajnyKrzych 2. Krzysztof 3. 12lat 4. Od kiedy gram na craftedzie. Na craftedzie gram od długiego czasu, ponad rok 5. posiadam dobry mikrofon 6. Czy pełniłem już podobną/taką funkcję. pełniłem kiedyś funkcję budowniczego, już 3 razy 7. Ile poświęcałbym dziennie czasu na budowanie. poświęcałbym nawet 3 godzinny dziennie 8. Czy kiedykolwiek byłem karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie lub Crafted.pl. nigdy nie byłem karany 9. Dlaczego mielibyście mnie przyjąć. Ponieważ stracili byście super budowniczego 10. coś o sobie. Jestem miły koleżeński przyjazny 11. czy przeczytałem regulamin. tak szczególnie 12.   Screeny film swojej działki wyspy z Crafted.pl którą wybudowałem. nie mam na działce nie budowałem specjalnie dużo ale mogę przesłać screeny z budowli z mojego świata lub zbudować coś na działce 13. Screeny budowli, które wybudowałem: 14.  W jakim stylu najczęściej buduje. Ja najczęściej buduje stylem ,,Nowym Modernistycznym''

Zrzut ekranu (15).png

Zrzut ekranu (16).png

497892643_Zrzutekranu(25).png

Zrzut ekranu (29).png

Zrzut ekranu (30).png

• Haha 1

10 godzin temu, fajnyKrzych napisał:

Dlaczego mielibyście mnie przyjąć.

Tutaj

10 godzin temu, fajnyKrzych napisał:

10. coś o sobie.

I tutaj powinno być min. 5 rozbudowanych zdań, a te które napisałeś nie są ani rozbudowane, ani nie jest ich 5.

Domki są małe i wyglądają jak z neta. Poza tym ten z pierwszego ss z niego jestScreenshot_2021-02-08-20-44-33-202_com.google.android.youtube.thumb.jpg.b44db2486c3fe11c6dec754aaed5ba50.jpg Więc myśle że po 1 budowle są słabe a po 2 z neta. Na wielkie NIE. To podanie to jakiś żart. 

• Lubię to! 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy