Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] wiki404

wiki404
 Share

Recommended Posts

Z góry dziękuje za przeczytanie ❤️
1. Nick:wiki404

2. Imię: Wiktoria
3. Wiek: 12 
4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Od ponad roku, wcześniej też grałam ale mniej.
5. Masz mikrofon i TS3? Mikrofon mam, TS3 nie ale postaram się mieć.
6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, na mniejszych serwerach. 
7. Ile poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera? Od około 2-3h 
8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Na discordzie nie, jedynie na serwerze (raz za cheaty, których nie miałam i pare razy muta).
9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Chce być tutaj helperem, ponieważ chce pomóc temu serwerowi. Czasami mi się nudzi więc wchodzę na serwer i czasami coś pomogę, lecz nie zawsze. Myślę że dobrzę bym się sprawowała jako helper. Dość poprawie piszę, aczkolwiek cały czas się uczę, więc popełniam błędy jak każdy człowiek. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Wiktoria, lubię psy. Mam kanał na youtube, gdzie nagrywam filmy z minecrafta, większość z tego serweru. W minecraft gram od około 5 lat, tak jak wspomniałam gram na Craftedzie od ponad roku, zaczynałam sama grać, aczkolwiek później grałam z moją przyjaciółką Natalią. Jeżdżę na hulajnodze i rowerze. 
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Tak.
12. Opisz komendy swoimi słowami (można opisać wszystkie komendy serwera Creative, ale te poniżej są wymagane):
- /d zaufaj: Dodaje osobę która może budować nawet pod nieobecność właściciela działki.
- /d dodaj: daje osobie możliwość budowania tylko gdy właściciel jest na działce .
- /d polacz: Połącza swoje działki. (Tylko dla vip)
- /d ban: Blokuje danej osobie możliwość wchodzenia na działke.
- /d chat: Możliwość pisania tylko na działce (inni poza działką nie widzą).

Od siebie:

/d auto: Zajmuje losową działke.

/d zajmij: Zajmuję działke na której stoisz.

/d biom: Po wpisaniu komendy można wybrać biom.

/d dom: Teleportacja na swoją działke.

/d dom (nick np. wiki404): Teleportacja na kogoś działke.

/d rozlacz: Rozłącza połączone działki. (Tylko dla vip)

/d anuluj: Anuluje osobe dodaną, zablokowaną itp. (Usuwa zablokowanie, możliwość budowania itp.)

/pvp: Teleportacja do strefy gdzie można bić inne osoby

/kosciol: Teleportacja do kosciola (Możesz wziąć ślub)

/sklep pvp: Sklep z rzeczami do pvp.

Dziękuje za przeczytanie ❤️❤️ 

Edited by wiki404
  • Super 1

1 minutę temu, Jellonek napisał:

Jestem na Stanowcze NIE, jak jesteś nie widzę żebyś pomagała, pozatym jak to zobaczyłem to się załamałem, tego się nie da czytać, zdań jest BARDZO mało, komend też mało. 

O discordzie nie wspomniałaś 

Discorda mam, i może nie widziałeś jak pomagam jak sam nie grasz prawie w ogóle? 

Teraz, wiki404 napisał:

Discorda mam, i może nie widziałeś jak pomagam jak sam nie grasz prawie w ogóle? 

Pisałem że jak jesteś to nie pomagasz 2 dni temu siedziałem cały dzień praktycznie na serwerze i jak byłaś to nie pomagałaś.

Moja decyzja zostaje.

Teraz, Jellonek napisał:

Pisałem że jak jesteś to nie pomagasz 2 dni temu siedziałem cały dzień praktycznie na serwerze i jak byłaś to nie pomagałaś.

Moja decyzja zostaje.

Jak są helperzy i pomagają to im się nie wtrącam. Po za tym jakoś nie widziałam ciebie na serwerze.

Teraz, wojsa12345 napisał:

Jestem na NIE 

powody:

nie pomagasz nikomu,

jak juz jesteś na serwerze masz w szystko wywalone tylko siedzisz na pvp

i uzywasz wulgaryzmów bardzo często

e ostatnio pare miesięcy temu napisałam wulgaryzm?

30 minut temu, wiki404 napisał:

większość z tego serweru.

serwera*

31 minut temu, wiki404 napisał:

10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Wiktoria, lubię psy. Mam kanał na youtube, gdzie nagrywam filmy z minecrafta, większość z tego serweru. W minecraft gram od około 5 lat, tak jak wspomniałam gram na Craftedzie od ponad roku, zaczynałam sama grać, aczkolwiek później grałam z moją przyjaciółką Natalią. Jeżdżę na hulajnodze i rowerze. 

To nawet nie jest 5 zdań

Komend mało.

Na NIE.

podanie brzydkie

• Lubię to! 1
  • Super 1

Widać, że się starałaś, komend jest tak w miarę. Odnośnie do estetyki podania, jest bardzo zła (polecam pogrubić wzór, a to co Ty piszesz, napisać normalną czcionką napisać)

Jeżeli chodzi o wiek, wymagany jest 13, a twój wiek to 12 (wiem, że jest dużo helperów co mają 12 lat), jeżeli piszesz podaniu i masz 12 lat, trzeba to jakoś nadrobić komendami rozwiniętymi zdaniami, kropki/przecinki, a w tym podanie tego nie ma. Jestem na nie z +.

Powodzenia! ;3

Zdania nawet ok, ale niektóre są mało rozbudowane i po prostu krótkie. Mogłabyś pogrubić czcionkę chociażby w samych pytaniach, żeby podanie aż tak się nie zlewało. Poza brakującym przecinkiem w jednym miejscu nie zauważyłam błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Komend bardzo mało napisałaś, a myślę, że gdyby było ich więcej wszystko by się lepiej prezentowało.

Jestem na nie z +

Mało komend, podanie prawie nieczytelne, parę osób powyżej napisało że nie pomagasz, i z tym się zgadzam. Zdania mało rozwinięte, jak masz 12 lat to pokaż, że się nadajesz, mimo iż nie masz 13 lat. Na NIE, ale powodzenia!

• Haha 1
  • Przykro mi 1

• Misiek changed the title to [Podanie] wiki404
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy