Jump to content

[Propozycja] Przywrócenie AFK łowiarki.

Jablonek
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: BlockMaster1PL
2. Nazwa propozycji: Przywrócenia AFK łowiarki
3. Opis: Polegało by to na przywróceniu afk łowiarek na których vip+ mogliby łowić od 6 do 22. 
4. Dlaczego akurat to: Ponieważ nikomu chyba nie chce się łowić 3k rybek, a skoro jest możliwość kopania afk (wykopywanie np. diaxów jest potrzebne do lvl 
gracza)to czemu nie wprowadzić możliwości łowienia afk. 

Edited by Jablonek

• Jablonek changed the title to [Propozycja] Przywrócenie AFK łowiarki.

Taka poprzeczka w postaci wymaganej ilości złowionych ryb jest celowa, więc bez sensu byłoby ułatwiać sobie tą drogę.

Dodatkowo byłoby to nie fer w stosunku do osób, które musiały wszystkie ryby złowić samodzielnie.

Na Nie.

• Lubię to! 2

• Moderator Forum

Jestem na tak z minusem.

A przynajmniej jestem na tak, jeśli nie wejdzie np. moja propozycja o podniesieniu ceny rybek.

W dniu 23.02.2021 o 00:00, SilnyTatkoPawcio napisał:

Idąc tym tropem - jeśli można kopać AFK i na 10 lvl trzeba wykopać 200k kamienia, to jeśli będzie łowiarka to 200k rybek?? Przecież 3k będzie w "moment" więc i poprzeczkę trzeba podnieść... widzicie minę graczy bez vip/svip??

Na NIE

Łowienie AFK nie jest takie szybkie jak kopanie AFK, właściwie, to miałam okazję robić to przed zablokowaniem - nabiłam może z 200 rybek na kilka razy, jakoś mnie do tego nie ciągnęło. Najlepiej mieć wtedy max wędkę w innym przypadku dość szybko się one psują - a więc nadal potrzebujemy jakiegoś tam zaplecza zasobów, chęci i umiejętności do zbudowania afkarki.

Osobiście bardziej demotywują mnie cheaterzy niż takie ułatwienie.

• 2 weeks later...