Jump to content

[ODRZUCONE] [Skarga] Calif


Inglorius
 Share

Recommended Posts

1. Inglorius 


2. Calif


3. Nie wiem dokładnie ale coś w tym tygodniu raczej.


4. Otrzymałem perntamentnego bana za ,,Notoryczne łamanie regulaminu+granie na multikoncie używając wspomagaczy" Fakt, grałem na multikoncie używałem wspomagaczy, ale sprawa dotyczyła konta zbanowanego, zostało ono wcześniej zbanowane. Na moim nicku głównym nie posiadam, ani jednego bana, na poprzednich również, sprawa wygląda tak samo. Z zasłużonym niby wiem już za co został mi zabrany, aczkolwiek tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że stawiacie na serwerze za przeproszeniem powaloną hierarchie, gdzie robicie rzeczy, które wydają się absurdalne - to jest tylko gra.(Dziękujemy za prace na rzecz serwera) ;). Ale wracając do administratora, który udzielił mi bana.. wiesz dobrze jak wygląda ********** i nie powinno to wyglądać w ten sposób, na pewno nie od razu. 

 

Dowody raczej zbędne.

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

  • Admin Globalny

Specjalnie stworzyłeś Multikonto żeby cheatować z myślą że jeżeli dostaniesz bana to będzie to tylko na drugim koncie a twoje główne zostanie nienaruszone. Niestety to tak nie działa. Jeżeli tworzysz multikonta specjalnie aby łamać regulamin serwera to nie licz na to że dalej będziesz mógł grać na serwerze na jakimkolwiek koncie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy