Jump to content

[PRZYJĘTE] [UnBan] DEVIL8INCARNATE

DEVIL8INCARNATE
 Share

Message added by maxidragon,

§1.4 Tytuł wątku musi wyglądać następująco: [unBan] nick. Poprawiłem.

Recommended Posts

Mój nick: DEVIL8INCARNATE

Nick osoby, która mnie zbanowała: Rommel oraz Sztiwi

Długość bana: Perm

Data nadania bana: 08.02.2021

Wyjaśnienia: Niecały miesiąc temu zmieniałem nick w minecraft, miałem na nowe konto przenoszone vip+ itd. Oczywiście miałem napisane dzielenie konta. Nie wszystko zostało przeniesione, itemki zostały. Wczoraj sobie o nich przypomniałem i wszedłem na serwer, aby zobaczyć ile mam ich do przeniesienia (nie otwarłem kit gracz ani nic).

Gdy ostatni raz wychodziłem ze starego konta, byłem w wymieniarce i po wejściu zastałem tam gracza, który nie chciał mnie wypuścić, dlatego bycie na serwerze na starym koncie zajęło mi około 15 minut.

Dziś wszedłem 2 raz na starym koncie, aby itemy przełożyć. Musiałem część z nich schować do shulkerów, ponieważ nie miałem miejsca (na starym koncie aktualnie zostało kilka itemów), podczas chowania (byłem poza spawnem) dostałem bana za multkikonta, aktualnie miałem postawione kilka shulkerów z moimi wszystkimi najważniejszymi itemami, co domyślam się już straciłem. Zgłosił mnie gracz SsamyKoksy, opierając swoje dowody na na moich kilku zdaniach dotyczących tego samego: jestem teraz na starym koncie i przekładam itemy.

Dlaczego powinienem dostać unban: Uważam, że dostałem niepoprawnego bana. Myślę, że utrata kilku shulkerów i moich najważniejszych itemów wystarczyła. Czytałem regulamin kilka razy i nie widzę tam informacji o "dacie ważności dzielenia konta". Mogę obiecać, że po unbanienie będe używać 2 konta, pomimo tego, że nadal mam tam trochę itemów.

Pozdrawiam 

Edited by DEVIL8INCARNATE

• maxidragon changed the title to [UnBan] DEVIL8INCARNATE
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy