Jump to content

[ODRZUCONE] [Podanie] Kabaczeeq

Kabaczeeq
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Kabaczeeq

2. Imię: Gabriela

3. Wiek: 13 (mam nadzieję że to nie problem i, że będę się dobrze sprawować)

4. Od kiedy grasz na Crafted.pl? Jakiś Rok

5. Masz mikrofon i TS3? Tak, ale niezbyt ogarniam TS3 ponieważ dopiero zainstalowałam

6. Pełniłeś/aś kiedyś podobną funkcję? Tak, już kilka razy.

7. Ile łącznie poświęciłbyś/abyś dziennie czasu na pełnienie obowiązków Helpera (czas na trzech serwerach)? od 4 do 6 godzin dziennie (w weekendy więcej)

8. Czy kiedykolwiek byłeś/aś karany na serwerze, forum, TS3 lub Discordzie Crafted.pl (jeśli tak to wyjaśnij okoliczności)? Niestety na starych kontach miałam 1 bana na 2 tygodnie i 2 muty na sve15, a na forum 9 punktów za off topic i wypowiadanie się w skargach, ale już się poprawiłam, przez ostatni czas nie zdarzyło mi się złamać regulaminu.

9. Dlaczego mielibyśmy Cię przyjąć (min. 5 rozbudowanych zdań)? Gram dość często na craftedzie, swoją przygodę tu zaczęłam prawdopodobnie w styczniu 2020. Kocham pomagać użytkownikom serwera i poznawać tam nowe osoby. Pełniłam już funkcję Admina, Moderatora, Helpera, Budowniczego i kilku innych na różnych serwerach, międzu innymi były to serwery moich znajomych. Nie jestem zbyt nerwowa, jeśli ktoś chce wyprowadzić mnie z równowagi raczej się mu to nie uda. Na serwerze zazwyczaj przebywam od 16 do 22, w weekendy nawet do 24. 
10. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): A więc jestem Gabrysia, mam 13 lat. Mieszkam w Bielsku-Białej. Chodzę do 7 klasy podstawówki. Lubię grać w Minecrafta  głównie na serwerze Crafted.pl. Jestem typem osoby która lubi pomagać innym, jestem również osobą odpowiedzialną. Moim zainteresowaniem jest rysowanie. Kocham rysować martwą naturę. Lubię także projektować domy. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanę architektem lub projektantem wnętrz. Nie znam za dużej ilości komend, ostatnio zaczęłam wyszukiwać w internecie i starać się ich nauczyć ,tak samo jak rozpoznawać różne cheaty, mam przyjaciółkę w administracji więc jak coś to może mnie czegoś nauczyć.
11. Przeczytałeś/aś regulaminy? Oczywiście

12. Jesteś świadom tego, że będziesz musiał pełnić obowiązki na trzech serwerach (trzech wersjach gry)? Na 1.14 grałam jeszcze podczas początków 1.15 , teraz gram na 1.15, ale będę poświęcać czas na odwiedzanie każdej wersji.

Cheaty:

Killaura: Jest to cheat dzięki któremu możemy bić w przeciwnika od boku/tyły i z większej ilości kratek

Auto Clicker: Możemy w nim ustawić daną liczbę kliknięć na sekundę

Fly: Cheat umożliwiający graczowi latanie

Xray: TxT lub paczka modów dzięki której widzimy np. rudy, skrzynki, itp. przez ściany

Anty knock: Powoduje, że na danego gracza nie działa knockback

Fullbright: Dzięki niemu nie trzeba używać np: pochodni, ponieważ rozświetla nam cały ekran

AutoArmor: Automatycznie zmienia zbroje jeśli domyślna się zniszczy, bądź zakłada lepszą

Jesus: Dzięki niemu możemy chodzić po wodzie

Komendy administracji (nie znam za dużo, ale myślę, że wystarczy):

/v - Pozwala na stanie się niewidzialnym

/ban - banuje gracza

/mute - Przez dany okres czasu, gracz nie może się udzielać na chacie

/unban - Odbanowuje gracza

/msg - Pozwala na napisanie prywatnej wiadomości do danego gracza

/near - sprawdza nicki graczy w danej odległości kratek

/tp - teleportuje do danego gracza, lub danego gracza w dane miejsce

/kick - wyrzuca danego graczaz serwera

/gm - Pozwala ustawić tryb Survival/ Creative / Adventure / Spectator

/cc - czyści chat

Napisałam najbardziej podstawowe komendy, nauczę się więcej jeśli trzeba.

Edited by Kenziaczek
  • Super 8

Na NIE , nie jestem pewnien ale wydaje mi się że gdzieś te cheaty czytałem .

Ale nie do tego się przyczepie

zdania +/-

ortografia głownie na + zdarzały się błędy

nigdy nie widziałem cię na serverze a gram tam prawie codziennie.

6 godzin temu, Imftie napisał:

Na NIE , nie jestem pewnien ale wydaje mi się że gdzieś te cheaty czytałem .

Ale nie do tego się przyczepie

zdania +/-

ortografia głownie na + zdarzały się błędy

nigdy nie widziałem cię na serverze a gram tam prawie codziennie.

Raczej widziałeś je ,ponieważ to są najpopularniejsze cheaty :'> Nie widziałeś mnie na serwie, ponieważ lubię często zmieniać nicki aktulany mam około tydzień. Ja gram codziennie w godzinach 16-21.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy