Jump to content

[ODRZUCONE] [Unban] SebaofJaba


Guest SebaofJaba
 Share

Recommended Posts

Guest SebaofJaba
Twój nick: SebaofJaba 
2. Nick osoby, która Cię zbanowała:maxidragon
3. Długość bana:perm
4. Data nadania bana:7.2.2021
5. Wyjaśnienie: wlaczylem x ray bo typ mnie o 20 diax oskamowal 
6. Dlaczego chcesz dostać unbana?

Bardzo bym prosil o unbana, wiem ze uzywanie x raya na servie jest nie sluszne, ale czy mugl bym dostac jeszcze 1 szanse, wyrzuce wszystkie zeczy (albo poprostu zabierzecie) , zaczne od nowa survival i NIE bende hackowal. Jesli nie, jest to zrozumiale. MILEGO WIECZORU!

Link to comment
Share on other sites

  • Super Moderator Forum

Ile można mówić to samo? Ten dział nie służy do pisania apelacji o unban na serwerze, tylko na forum. Stwórz konto na forum --->    https://crafted.pl/register/. (Jeśli Ci to pomoże to tu masz pomocniczy poradnik --->https://crafted.pl/topic/30551-poradnik-jak-założyć-konto-na-forum/). Jeśli posiadasz konto, to zwyczajnie się na nie zaloguj. Następnie wybierz dział trybu, na którym masz bana (tryb > Prośby o unban) i tam napisz apelację o unbana. Nie twórz tu kolejny raz takich samych wątków, dotyczących serwera, ponieważ dotyczą serwera nie forum. Zastosuj się do tego co napisałem. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy