Jump to content

[ODRZUCONE] Podanie helper minecraft extreme - ministerowocek

ministerowocek
 Share

Recommended Posts

Mój nick na craftedzie  to ,,ministerowocek''. Moję imię to Błażej, mam 14 lat. Ogarniam ortografię oraz szybko piszę. Gram na craftedzie od grudnia 2019. Mam sprawny mikrofon oraz TS3. Nie ale chciałbym spróbować .Od poniedziałku do piątku poświęcał bym czas około dwóch godzin czasu, lecz w weekendy bym grał gdzieś około dwóch i pół godzin. zostałem ukarny banem raz za obrazanie, lecz ja tego nie zrobiłem, ktoś się włamał na moje konto na serwerze crafted, na serwerze discord i TS3 nie byłem karany. Przyjąć mielibyście mnie, ponieważ był bym dobrym helperem. Bym pomagał w trudnych sytuacjach graczom. Bym karał osoby które na to zasługują (cheaty, obrazanie serwera, graczy). Bym regularnie czytał skargi graczy którzy by napisali ją pod /admin. Był bym troskliwy,miły i pomocny dla graczy. Potrafię rozpoznawać cheaty (nazwy cheatow na dole) .Mieszkam w Warszawie i mam 14 lat. Interesuje się grą w szachy która mnie fascynuje, lubię też grać w tenisa ziemnego. Jestem chłopcem z brązowymi włosami, niebieskimi oczami oraz trochę odstającymi uszami.  
, najczęściej gram na craftedzie . Jestem dobrym uczniem, moja średnia w tym roku wynosi 5,30. Przeczytałem regulaminy serwera crafdet.pl . Jestem świadom ze musiałbym pełnić służbę na dwóch sv 1.15.2 i 1.14.4. oraz 1.16.4.  

większość cheatów,które znam:

Fly- latanie.

Jesus-chodzenie po wodzie.

Spider-wspiczaczka po ścianach.

Anty knock-nie ma odrzutu

Anty fire-nie ma obrazen od ognia.

Criticals-automatyczne zadawanie obrażeń krytycznych.

Multi aura-atak kilku graczy na raz.

Kill aura-automatyczny atak najbliższego gracza.

X-ray-widok danych np. bloków przez wybrane bloki.

Panic - Automatyczne włączenie wszystkich cheatów.

Reach-umożliwienie dalszego uderzenia niż normalnie.

Fast ladder-szybsze wspinianie po drabinie. 

High jump-wyższy podskok.

Fast eat-szybsze jedzenie.

Regen-regeneracja hp.

Full bright-widok w ciemności.

Miłego dnia nawet jeśli byście mnie nie przyjęli 👋

Edited by ministerowocek

7 minut temu, ministerowocek napisał:

brak wzoru - ponieważ mogę zrobić inaczej niż wszyscy, to jest inne niz wszystkie a jak się nie dostanę to napiszę nowe  Z WZOREM

nie? powinieneś napisać wzorem odrazu.

Brak estetyki -

cheatow mało oraz uznanie full brighta jako cheata -

zdania -/+

Na nie oraz wcale nie masz 14 lat więc poco kłamniesz!

Godzinę temu, ministerowocek napisał:

Mój nick na craftedzie  to ,,ministerowocek''. Moję imię to Błażej, mam 14 lat. Ogarniam ortografię oraz szybko piszę. Gram na craftedzie od grudnia 2019. Mam sprawny mikrofon oraz TS3. Nie ale chciałbym spróbować .Od poniedziałku do piątku poświęcał bym czas około dwóch godzin czasu, lecz w weekendy bym grał gdzieś około dwóch i pół godzin. zostałem ukarny banem raz za obrazanie, lecz ja tego nie zrobiłem, ktoś się włamał na moje konto na serwerze crafted, na serwerze discord i TS3 nie byłem karany. Przyjąć mielibyście mnie, ponieważ był bym dobrym helperem. Bym pomagał w trudnych sytuacjach graczom. Bym karał osoby które na to zasługują (cheaty, obrazanie serwera, graczy). Bym regularnie czytał skargi graczy którzy by napisali ją pod /admin. Był bym troskliwy,miły i pomocny dla graczy. Potrafię rozpoznawać cheaty (nazwy cheatow na dole) .Mieszkam w Warszawie i mam 14 lat. Interesuje się grą w szachy która mnie fascynuje, lubię też grać w tenisa ziemnego. Jestem chłopcem z brązowymi włosami, niebieskimi oczami oraz trochę odstającymi uszami.  
, najczęściej gram na craftedzie . Jestem dobrym uczniem, moja średnia w tym roku wynosi 5,30. Przeczytałem regulaminy serwera crafdet.pl . Jestem świadom ze musiałbym pełnić służbę na dwóch sv 1.15.2 i 1.14.4. oraz 1.16.4.  

większość cheatów,które znam:

Fly- latanie.

Jesus-chodzenie po wodzie.

Spider-wspiczaczka po ścianach.

Anty knock-nie ma odrzutu

Anty fire-nie ma obrazen od ognia.

Criticals-automatyczne zadawanie obrażeń krytycznych.

Multi aura-atak kilku graczy na raz.

Kill aura-automatyczny atak najbliższego gracza.

X-ray-widok danych np. bloków przez wybrane bloki.

Panic - Automatyczne włączenie wszystkich cheatów.

Reach-umożliwienie dalszego uderzenia niż normalnie.

Fast ladder-szybsze wspinianie po drabinie. 

High jump-wyższy podskok.

Fast eat-szybsze jedzenie.

Regen-regeneracja hp.

Full bright-widok w ciemności.

Miłego dnia nawet jeśli byście mnie nie przyjęli 👋

Niby dobry z ortografii a zaczynasz zdanie z małej na nie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. By using this site, you agree to our Terms of Use along with Guidelines and Privacy Policy